“Варшавський” стоматологічний центр

Стоматологія на Виноградарі

dentist 01

Телефонуйте нам

(044) 3039883

Без вихідних

З 9-00 до 21-00

Email

reception@varshavskiy-dental.com

Відкриття стоматологічного центру “Варшавський” в Києві

Наша стоматологічна клініка з 2000 року працює в Києві на Солом’янці. 

З 2021 року стоматологія відчиняє свої двері в новому стоматологічному центрі “Варшавський” на Виноградарі. З назви зрозуміло, що ми лікуємо зуби в Варшавському мікрорайоні Києва. Досвідчені стоматологи допоможуть вам підтримувати завжди прекрасну посмішку. Завітайте на консультацію стоматолога до нашої стоматології та переконайтесь що лікувати зуби можна без болю та дискомфорту в стоматології на “Варшавці”. 
dentist icon 6

Лікування зубів

dentist icon 4

Імплантація зубів

dentist icon 1

Реставрація зубів

dentist icon 3

Очищення зубів

dentist icon 5

Відбілювання зубів

dentist icon 2

Вирівнювання зубів

Лікування зубів

Наші стоматологи з досвідом лікування зубів зможуть Вам допомогти. Записуйтесь на зустріч до стоматологічного центру “Варшавській”. Стоматологічна клініка в Варшавському мікрорайоні практикує лікування зубів будь-якої складності в Києві на Виноградарі. 

Косметична стоматологія

Наші стоматологи з досвідом в косметичній стоматології зможуть Вам допомогти. Записуйтесь на зустріч до стоматологічного центру “Варшавській”. Стоматологічна клініка в Варшавському мікрорайоні практикує послуги косметичної стоматології  в Києві на Виноградарі. 

Ортодонт на Виноградарі

Наші стоматологи-ортодонти з досвідом вирівнювання зубів зможуть Вам допомогти. Записуйтесь на зустріч до стоматологічного центру “Варшавській”. Стоматологічна клініка в Варшавському мікрорайоні практикує послуги ортодонта будь-якої складності в Києві на Виноградарі. 

Хірургічна стоматологія

Біль в зубі? Звертайтесь за консультацією до досвідченого хірурга стоматолога на Виноградарі в Києві. Видалення зубів без болю. 

Швидка стоматологічна допомога

Невідкладну стоматологічну допомогу можна отримати без черги в нашому стоматологічному центрі “Варшавський”. Послуги швидкої стоматологічної допомоги:

  • зняття гострого болю;
  • видалення зуба.

Імлантація зубів

Імплантація зубів на Виноградарі в Києві дозволяє раз і назавжди усунути функціональні, а також естетичні порушення, пов’язані з втратою зубів.

Досвідченні хірурги імплантологи допоможуть вам відновити вашу посмішку в стоматологічному центрі “Варшавський”

Лікарі стоматологи

В стоматологічному центрі “Варшавський” працюють досвідченні лікарі стоматологи. Для нас на першому місці ваше здоров’я.

Глущенко Руслана Анатолієвна

Лікар стоматолог

mikaya300 400

Мікая Вікторія Валерієвна

Лікар стоматолог

nosulenko 300 400 1

Нусуленко Юлія Олегівна

Лікар стоматолог ортодонт

dentist 06

Записатись на консультацію  стоматолога