restavracia zubov

Даний метод використовується при наявності дефектів коронкової частини зуба, незалежно від її стану. Реставрація передбачає застосування сучасних матеріалів – високоефективних і абсолютно безпечних. У них є відмінна риса: вони максимально міцно прилягають до поверхні.

Варто відзначити, що адгезивна реставрація буває пряма (композитні матеріали) і непряма (спеціальні накладки). Пряма адгезивна реставрація – це одноетапний процес. Його головна особливість полягає в тому, що препарування твердих зубних тканин здійснюється по мінімуму. Завдання лікаря – створити шорстку поверхню і забезпечити її змочуваність, щоб композитний матеріал з підвищеною тікучістю міг по максимуму проникнути в пори. У стоматології адгезивні системи прийнято позначати терміном «бондінг».

Дана методика використовується при лікуванні пришийкового карієсу, а також для усунення незначних дефектів прикусу. Адгезивна реставрація дозволяє змінити форму зубів за допомогою композитів. Непряма адгезивна реконструкція передбачає використання вінірів – керамічних накладок. Це багатоетапний процес, що має на увазі зняття відбитку і виготовлення гіпсової моделі, відповідно до якої виготовляються конструкції. Згодом вініри приклеюються до зубної емалі за допомогою спеціального стоматологічного клею.