Що може бути краще сяючою білосніжної посмішки?!

Ми всі хочемо виглядати ідеально, не відчувати дискомфорту та не соромитися посміхатися, а особливо у святкові дні. Вживання деяких продуктів харчування та напоїв призводить до затемнення емалі зубів. У Стоматологічному центрі “Варшавський” допоможуть Вам мати справді білосніжну посмішку без болю, ризику та ускладнень.

Клінічний метод відбілювання зубної емалі Magic Smile, що в перекладі з англійської означає «чарівна посмішка», розроблений у США та вже багато років успішно застосовується в Україні. Сама процедура відбілювання зубів передбачає використання спеціального відбілюючого гелю, активація якого здійснюється за допомогою спеціальної LED лампи.

Перш ніж приступити до відбілювання зубів Magic Smile, необхідно провести професійне чищення зубів, яке складається з кількох абсолютно безболісних та безпечних процедур:

 1. Ультразвукова чистка

Це апаратне чищення, яке є найбільш ефективним методом видалення зубного каменю. Проводиться процедура за допомогою ультразвукових хвиль та впливає на зубний камінь по всій поверхні зубів.

 • Чистка зубів Air Flow

На цьому етапі використовується спеціальна абразивна суміш. Процедура проводиться спеціальним апаратом, який генерує потужний потік, що складається з соди, води та повітря, і під високим тиском видаляє зубний наліт, шліфуючи та поліруючи поверхню емалі.

Після професійної гігієни ротової порожнини фахівець приступає до процедури відбілювання. Система відбілювання Magic Smile забезпечує максимальний естетичний результат без пошкодження емалі. У процесі процедури не використовуються кислоти, абразивні речовини та ультрафіолет. Пероксид карбаміду, який використовується під час відбілювання, не має травматичного впливу на емаль, а LED лампа не пошкоджує слизову оболонку порожнини рота і не перегріває зубну емаль.

Як проходить процедура відбілювання

 1. Лікар визначає тон емалі за спеціальною шкалою Vita.
 2. Пацієнту надягають захисні окуляри, а губи змащують зволожуючим кремом.
 3. Потім лікар встановлює ретрактор (розширювач рота).
 4. На зуби наносять гель Magic Smile.
 5. Активація гелю Magic Smile за допомогою спеціальної LED лампи.
 6. Процедура нанесення гелю та обробки LED лампою повторюється двічі за сеанс по 15-20 хвилин.
 7. Після відбілювання стоматолог очищає ротову порожнину пацієнта від залишків гелю та виймає ретрактор.

Переваги відбілювання зубів Magic Smile

 1. Це найбільш безпечна та щадна методика відбілювання зубної емалі.
 2. Абсолютна безболісність процедури.
 3. Максимальний естетичний результат.
 4. За умови дотримання рекомендацій лікаря ефект від 6 до 24 місяців.
 5. Невелика тривалість процедури.

Саме тому ми пропонуємо скористуватися нашою акційною пропозицією та зустріти Новий 2022 рік самою сяючою посмішкою!