health icon 13 3

Лікування та ефективна профілактика пародонтозу.

Пародонтоз є захворюванням околозубної ткани. Це досить серйозне захворювання ротової порожнини, яке вимагає термінового втручання досвідченого стоматолога. Звернення в Стоматологічний центр “Варшавский” дозволить Вам швидко і ефективно вилікувати пародонтоз.

Чим загрожує ураження пародонту?
Хвороба досить підступна, оскільки людина, як правило, на початкових стадіях не відчуває ніякого болю і дискомфорту. Пародонтоз характеризується оголенням шийки зуба, а потім і його кореня в результаті згубного впливу бактерій на околозубні тканини.

Така хвороба тільки на перший погляд здається зовсім не загрозливою. Слід чітко розуміти, що присутність у ротовій порожнині шкідливих мікроорганізмів збільшує ризик того, що з часом вони можуть потрапити в інші органи і почати там свою руйнівну діяльність.

151e8990f4a1a00e2263a50e5504bdbe
immunity 7

При пародонтозі значно знижується імунітет. Американські вчені протягом шістнадцяти років спостерігали за хворими на пародонтоз у важкій формі. В експерименті брали участь три тисячі пацієнтів. Вдалося з’ясувати, що серйозні захворювання інших органів у хворих на пародонтоз можуть призвести навіть до летального результату. Організм настільки ослаблений дією бактерій, що не здатний ефективно боротися з іншими небезпечними захворюваннями.

Легка форма хвороби може призвести до ураження здорових сусідніх зубів і їх втрати. А якщо, до того ж, присутній карієс, то пародонтоз розвивається набагато швидше. Лікувати цю хворобу потрібно відразу. Зверніться в Стоматологічний центр “Варшавський”, де ми поставимо точний діагноз та визначимо тяжкість захворювання.

Симптоми захворювання:
• Ясна набувають блідого кольору.
• Оголюється шийка самого зуба, а пізніше стає видно корінь.
• Зуби набувають подовженого вигляду.
• Ясна не кровоточать, але важка форма хвороби може призвести до пародонтиту.
• Спостерігається ерозія емалі, стертість зубів.
• У деяких випадках ясна починають кровоточити при чищенні зубів.
• Виникають больові відчуття при пережовуванні їжі.
• Зуби можуть почати розхитуватися.

На початковій стадії виявити наявність хвороби самостійно дуже складно, але, якщо ви звернетеся в Стоматологічний центр “Варшавський”, ми зможемо провести детальний аналіз порожнини рота і з’ясувати, чи присутня хвороба.

eb8ba1a3ba1970ab5d721586b50fb7ee
1603877789 stomatit 12 1

Методи лікування:
1. За допомогою лазера. Коли зуб здоровий, його прилягання до ясен дуже щільне, а при пародонтозі утворюється порожнеча, в якій накопичуються бактерії. Лазером можна обробити важкодоступні місця і знищити мікроорганізми. Такий спосіб дозволяє усунути всі відмерлі частини ясен, при цьому не заціпаючи здорові ділянки.

2. Медикаментозний метод. Для лікування можна використовувати пігулки, спеціальні мазі, полоскання, але призначати їх повинен тільки лікар. До того ж, фахівець Стоматологічного центру “Варшавський” може визначити ступінь захворювання і призначити комплексний метод лікування, оскільки використання лише медикаментів допомагає не у всіх випадках.

3. Хірургічний метод. Лікарі можуть застосовувати різні методи, спрямовані на регенерацію тканин, використовуючи клітинні культури. Дуже хороші результати дає мембранна техніка лікування – введення в порожнину рота підсадних матеріалів, які відновлюють уражені тканини.

Вибір способу лікування повністю залежить від ступеня розвитку захворювання. Самостійно Ви можете проводити тільки профілактику пародонтозу, але, в разі виявлення цього захворювання, слід звернутися до стоматолога.
Види профілактичних заходів:
Найважливіше – це постійна гігієна порожнини рота. Для цього можна використовувати полоскання звичайною теплою водою, що добре тонізує ясна. Зуби потрібно регулярно чистити після їжі.
Самостійні масажні рухи на яснах допомагають збільшити кровопотік і зробити ясна міцнішими.
І обов’язковою умовою є періодичне відвідування досвідченого лікаря-стоматолога для ретельного огляду порожнини рота, який ми можемо запропонувати в нашому Стоматологічному центрі “Варшавський”.

Залишилися питання? Запитайте в нас і ми Вам допоможемо.

14 + 9 =