health icon 13 3

Лікування захворювань пародонту апаратом Vector.

Пародонтит є захворюванням пародонту (тканин, що оточують зуби) внаслідок запального процесу. Хвороба відноситься до досить поширених і супроводжується порушенням цілісності зубоясенного з’єднання. Причин виникнення може бути дуже багато і часто досить невеликого негативного поштовху для швидкого розвитку цього захворювання.
Стоматологічний центр “Варшавський” працює саме для того, щоб правильно діагностувати будь-яке захворювання, в тому числі і пародонтит, і призначити найефективніше лікування.

Причини виникнення пародонтиту:
• Неправильний прикус.
• Недотримання гігієни порожнини рота.
• Неправильне змикання щелеп через некоректно встановлені пломби або протези.
• Порушення роботи шлунково-кишкового тракту.
• Порушення роботи ендокринної системи, зміни гормонального фону.
• Зниження імунітету.
• Шкідливі звички, незбалансоване харчування (недостатність вітамінів і мінералів), а також тривалий прийом деяких медичних препаратів.

В результаті порушення якісного зв’язку зубів і ясен відбувається їх розхитування і поступове випадання.
Основними симптомами захворювання є кровоточивість ясен під час прийому їжі або чищення зубів, неприємний запах з рота, поява відстаней і щілин між зубами, їх зміщення, поява гною і абсцесів.

151e8990f4a1a00e2263a50e5504bdbe 1
lechenie parodontita

Способи лікування пародонтиту:

1. Консервативний метод. Застосовується при локалізованому пародонтиті для усунення місцевих причин, які і призвели до розвитку хвороби. Лікар нашої клініки зможе призначити відповідні у даній ситуації процедури і препарати. Допускається застосування різних мазей, накладання лікувальних пов’язок. Додатково можна використовувати колаген для відновлення структури ясен.

2. Фізіотерапія. Її застосовують після усунення основних симптомів пародонтиту. Фізіотерапевтичні процедури сприяють відновлюючому процесу, нормалізації кровообігу і якнайшвидшій регенерації тканин порожнини рота. Можна використовувати гідротерапію, імпульсні струми, електрофорез. Ефективний вплив на відновлення тканин надає використання вакуум-масажу із застосуванням тиску.

3. Хірургічний метод. Цей метод застосовують на глибокій стадії захворювання, коли консервативним або фізіотерапевтичним способом не можна досягти потрібного результату. Це може бути відкритий кюретаж, при якому хірург під анестезією відкритим способом вичищає пародонтальні кишені, або клаптева операція, коли очищається не тільки кишеня, але й обробляється кістка, корінь зуба.

4. Ортопедичний метод лікування. Заснований на шинуванні зубів за допомогою скловолокна. Такий спосіб можна застосувати перед хірургічним втручанням, оскільки він менш травматичний і болісний.

Пародонтит – це дуже непросте і небезпечне захворювання, від якого не можна позбутися за допомогою одних народних рецептів. При першій підозрі на виникнення цієї хвороби необхідно відразу звернутися до лікаря-стоматолога.

paradont

Використання апарату Vector
У Стоматологічному центрі “Варшавський” Вам допоможуть позбутися пародонтиту за допомогою ультразвукового апарату Vector. Прилад є новинкою сучасної медицини, яка дозволяє позбавити пацієнта більшості зубних захворювань самим м’яким способом.

Процедура, проведена за допомогою апарату Vector, дозволяє абсолютно безболісно очистити всі пародонтальні кишені найретельнішим чином, при цьому не залишаючи ніяких рубців на яснах.

Застосування апарату не вимагає введення знеболюючих препаратів і дозволяє уникнути хірургічного втручання при пародонтиті. Дана процедура може бути застосована для всіх категорій населення, і вже після декількох сеансів пацієнт зможе відчути значне полегшення.

Ми рекомендуємо застосування апарату Vector для уникнення хірургічного втручання і ефективного очищення пародонтальних кишень, після якого цілісність зубоясенного з’єднання легко відновлюється.

Залишилися питаня? Запитайте в нас і ми Вам допоможемо

4 + 15 =