Хірургічна стоматологія

У багатьох пацієнтів хірургічна стоматологія асоціюється лише з процедурою видалення зубів, однак, ця сфера набагато ширше. Основне завдання сучасної хірургічної стоматології – це збереження здоров’я порожнини рота і зубів, в тому числі. До оперативного втручання вдаються у крайніх випадках – якщо консервативне лікування не приносить результатів. Вчасно видаливши причинний зуб, стоматолог-хірург «страхує» пацієнта від розвитку серйозних ускладнень.

Високий рівень технічної оснащеності Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі і багатий практичний досвід наших лікарів дозволяють не тільки швидко і безпомилково поставити діагноз, а й успішно виконувати будь-які види хірургічних операцій. У нашій стоматології ви завжди можете розраховувати на отримання якісної стоматологічної допомоги, в тому числі в екстрених випадках.

pediatric dentistry tooth extraction nj 1024x786 1
halitosis

Переваги звернення в нашу клініку

Якщо давно відкладаєте видалення зуба або зіткнулися з іншими хірургічними проблемами, зверніться до лікарів нашого Стоматологічного центру в Варшавському мікрорайоні Києва. Судячи з відгуків наших пацієнтів, ми дійсно заслуговуємо вашої довіри. У числі переваг Стоматологічного центру «Варшавський»:

Практичний досвід хірургів. У нас працюють не теоретики, а практики: за плечима наших лікарів роки практичної діяльності, сотні вирішених проблем і стільки ж щасливих посмішок пацієнтів. Хірурги нашого Стоматологічного центру допомагають хворим навіть в дуже складних випадках.
Гарантія якості. При лікуванні наших хворих ми використовуємо тільки сертифіковані стоматологічні матеріали та препарати, знеболююче, що застосовується в ході операцій, ефективне і абсолютно безпечне для здоров’я пацієнтів. Наші хірурги усвідомлюють відповідальність за результат виконаної роботи, тому ви можете бути впевнені в якості наданих нами послуг.
Оперативна робота. Ми не поспішаємо, ми просто вміємо працювати швидко і без шкоди для якості. Сучасне обладнання центру в тандемі зі згуртованістю персоналу і грамотною організацією праці дозволяють нам економити ваш час. А у випадку з наданням медичної допомоги кожна секунда, як відомо, на вагу золота.
Приємна, доброзичлива обстановка. Наші пацієнти завжди відчувають себе спокійно і впевнено, тому що спокійні і впевнені ми. Співробітники Стоматологічного центру «Варшавський» завжди привітні, доброзичливі, проявляють щире бажання вам допомогти.
Індивідуальний підхід. Наші стоматологи-хірурги роблять все можливе, щоб зберегти зуби пацієнта. Ми не лікуємо «за зразком», не шукаємо найпростіших для себе шляхів вирішення проблеми – завжди діємо, виходячи з особливостей організму пацієнта.

Хірургічна стоматологія в Стоматологічному центрі «Варшавський»

В зону відповідальності лікарів нашої клініки входять операції з видалення зубів, а також цілий комплекс операцій по збереженню зубів і їх лікуванню. У числі послуг, що надаються в Стоматологічному центрі «Варшавський»:

 • Видалення зубів. До операції вдаються при сильних травмах, великому каріозному ураженні, а також якщо потрібно звільнити простір в зубному ряду для проведення ортодонтичного лікування. Перед маніпуляцією наш лікар використовує знеболююче. Просте видалення зуба займає всього кілька хвилин: хірург відшаровує ясенний клапоть, розхитує одиницю щипцями і витягує її з лунки. Після антисептичної обробки при необхідності лікар накладає шви.
 • Видалення молочних зубів. У Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві видалення тимчасових зубів у дітей проводять під подвійною анестезією. Завдяки анестезуючому гелю дитина не відчуває болю під час уколу – подальшої ін’єкційної анестезії. Процедура проходить швидко і безболісно, застосування сертифікованих знеболюючих препаратів виключає ризик алергії і післяопераційних ускладнень.
 • Видалення зуба мудрості. Хірургічну операцію проводять при неправильному або травматичному прорізуванні «вісімки», а також при виявленні інфекції або запалення. Хірургу належить провести просте або складне видалення зуба. У будь-якому випадку процедура для пацієнта проходить успішно: без болю і подальших ускладнень.
 • Атипове видалення і усунення його наслідків. Без допомоги стоматолога-хірурга не обійтися при атиповому розташуванні третіх молярів. У такому випадку лікар проводить операцію, яка передбачає не тільки видалення зуба, але й вплив на слизову, окістя і фрагмент кістки. Незважаючи на складність хірургічного втручання лікарям нашого центру вдається не тільки уникнути післяопераційних ускладнень, а й посприяти якнайшвидшому відновленню пацієнта.
 • Видалення кісти зуба. Якщо консервативна терапія кісти не приносить належного результату, вдаються до хірургії. Період відновлення після такої операції не більше 10-ти днів. Для якнайшвидшого одужання нашим пацієнтам призначають курс протизапальних і антибактеріальних засобів та рекомендують дотримуватися профілактичних заходів.
 • Резекція верхівки кореня зуба. Це хірургічний метод лікування гранульом і кіст, які формуються у верхівки кореня через хронічний запальний процес. Сенс втручання полягає у відсіканні бормашиною верхівки зубного кореня разом з «гнійним мішечком». Операцію проводять на передніх і двокореневих зубах.
 • Кюретаж. Йдеться про хірургічну операцію по очищенню ясенних кишень. Хірург вичищає з-під ясен зубний наліт, камінь і хвороботворні мікроорганізми. Це один з найважливіших етапів лікування пародонтиту та пародонтозу.
 • Вирізання капюшона. Процедура видалення ясенної кишені нескладна. Під час операції пацієнту не боляче. Після початку дії анестезії хірург усікає частину запалених м’яких тканин. Якщо перікороніт не ускладнений, через 20 хвилин після завершення маніпуляції хворий може відправлятися додому.
 • Розтин абсцесу. Пародонтальний абсцес може з’явитися на тлі гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу, в результаті хімічного опіку або удару. Процедура супроводжується постановкою дренажу і викачуванням гною. Якщо нарив невеликий, накладати шви не доводиться. Для якнайшвидшого одужання лікар призначає післяопераційний курс антибіотиків.
 • Нарощування щелепної кістки (синус-ліфтинг). Процедуру проводять напередодні імплантації, якщо у пацієнта діагностується дефіцит кісткової тканини на щелепі. Суть операції полягає в нарощуванні відсутнього кісткового об’єму в місці імплантації. Подібна операція на верхній щелепі поблизу гайморових пазух називається синус-ліфтингом.
 • Пластика вуздечки. Найчастіше таку операцію в Стоматологічному центрі «Варшавський» проводять дітям. Маніпуляція займає не більше півгодини, вимагає накладення пари саморозсмоктуючих швів. Для повного відновлення після безболісної процедури потрібно всього 2-3 дні.
 • Видалення флегмони. До хірургічного втручання при флегмоні вдаються в разі неефективності консервативних методів лікування. Хірург розкриває інфекційне вогнище, видаляє уражені тканини, при необхідності проводить резекцію кореня зуба. Щоб забезпечити вільний відтік гною, в розріз встановлюють дренаж. Залишається тільки накласти шви і стерильну пов’язку.
 • Хірургічне лікування періоститу. Операцію при флюсі роблять в ускладнених випадках – коли консервативна терапія не приносить результатів. Після введення анестетика хірург розрізає ясна, видаляє гній і встановлює дренаж. Потім пацієнта направляють на рентген для з’ясування причини виникнення періоститу. В подальшому лікар приймає рішення про доцільність збереження зуба.

Поширені запитання

Чи можна видаляти зуб під час вагітності?

Вагітність – це відносне протипоказання для проведення видалення в цілому і використання анестетика – зокрема. Якщо відкласти операцію на період після пологів не вдається, відвідати хірурга варто після першого триместру.

Видалили зуб. Як вгамувати біль?

Видалення – це хірургічне втручання, тому біль після процедури – це нормальне явище. Щоб допомогти собі, можна прийняти анальгетики, призначені лікарем. При сильному неминаючому болю варто звернутися до лікаря.

Чи обов'язково видаляти зуб мудрості?

Рішення про проведення операції приймає лікар-хірург. Моляр видаляють, якщо він сильно пошкоджений карієсом, заважає зростанню інших одиниць. Якщо ж зуб бере участь в жуванні і забирає на себе істотне навантаження, операції намагаються уникнути.

Чи можна видалити кісту, зберігши при цьому зуб?

Так, в нашому Стоматологічному центрі в Києві на Виноградарі, у більшості випадків, лікарям вдається позбутися кісти і частини пошкодженого зуба. Надалі елемент підлягає відновленню композитом або коронкою.

Ціни на хірургічне лікування

Вартість послуг хірурга в Стоматологічному центрі «Варшавський» формується з урахуванням характеру проблеми, застосовуваних матеріалів і препаратів, обсягу додаткових послуг, які можуть знадобитися в ході лікування.
Консультація та огляд стоматолога-хірурга

Складне видалення зуба

Видалення верхівки кореня зуба

Пластика вуздечки

Кюретаж

Просте видалення зуба

Видалення молочного зуба

Кісткова пластика

Вирізання капюшона

Розтин абсцесу

Дізнатися точно, скільки коштуватиме видалити зуб в нашій клініці в Києві, ви зможете після первинної консультації хірурга. Щоб записатися на прийом до стоматолога, зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Як уникнути походу до стоматолога-хірурга


Щоб не довелося звертатися до хірургічної стоматології, слід дбати про здоров’я порожнини рота. Профілактика розвитку стоматологічних захворювань «застрахує» від ускладнень, які нерідко призводять до необхідності хірургічного втручання.
З періодичністю як мінімум 1 раз на півроку необхідно відвідувати стоматолога-терапевта для проходження профілактичних оглядів. При появі неприємних симптомів наші лікарі радять не чекати планового візиту, а якомога швидше відвідати лікаря.

Якщо у вас або ваших рідних з’явилися проблеми з зубами, або ви хочете проконтролювати здоров’я порожнини рота, запишіться на консультацію до нашого лікаря. Якщо зовсім немає часу чекати, просто зателефонуйте нам – наші стоматологи приймають пацієнтів з гострим болем.

Наші лікарі

У Стоматологічному центрі «Варшавський» працюють не просто «дипломовані фахівці», у нас працюють справжні практики. Лікарі клініки невпинно вдосконалюються, набираючись досвіду, і продовжують поповнювати свої теоретичні знання на конференціях і семінарах міжнародного рівня.

Послуги нашої стоматології

Лікування зубів

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Імплантація зубів

Сучасний напрямок в стоматології відновлення втрачених зубів за допомогою довговічних надійних імплантів

Ортодонтія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

«Хочу висловити величезну подяку хірургу-стоматологу Савчуку Олександру Анатолійовичу центру «Варшавський» на вул. О.Олеся. Чудовий, розуміючий, дуже уважний лікар. Успішно провів складну операцію з видалення зуба мудрості. Було зовсім не боляче! На другий день навіть пухлини не було! Я дуже задоволена!»

avatardefault

Ірина, Київ

«У «Варшавський» мене привів сильний зубний біль. Зуб в мене був проблемний – була готова до видалення. А ні! Лікар провів просту операцію і зберіг мені зуб. Зараз і до терапевта сюди ж ходжу. Завжди вчасно, радує привітність, акуратність і професіоналізм лікарів центру»

avatardefault

Світлана Леонідівна, Київ

«В черговий раз хочу сказати величезне ДЯКУЮ за чудово проведене лікування. Звернулися в клініку з дитиною. Були проблеми з молочним зубом. Дуже сподобалася тактика спілкування дитячого стоматолога Браженка Сергія Юрійовича. Професійний підхід: зробили знімок, обговорили хід терапії. Все зробили просто ідеально! Спасибі вам і низький уклін за це!»

avatardefault

Олександра

 клієнт мережі клінік

«З дитинства боюся лікарів, особливо стоматологів. Не ходила до лікаря багато років, тому прийшла в центр з жалюгідним станом зубів. Мені дуже пощастило, що тут працюють справжні профі і грамотні фахівці, яким вдалося зберегти більшу частину зубів. Ставила зуби, до речі, теж тут. Дуже задоволена, велике спасибі!»

avatardefault

Раїса Іванівна, Київ

«Сама добра стоматологія в Києві. Дякую за ввічливість і експертність. Видалили зуб без болю і стресу!»

avatardefault

Людмила, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00