health icon 13 3

Різновиди стоматиту.

1. Алергічний стоматит. З’являється як наслідок алергічної реакції слизової на вплив таких зовнішніх чинників, як пил, деякі продукти харчування, пліснява.

2. Стоматит атрофічного типу. Утворюється в результаті дуже поганого харчування або проживання в несприятливих життєвих умовах.

3. Катаральний стоматит. Розвивається при наявності травмуючого чинника, незадовільному стані порожнини рота і погіршенні роботи імунної системи.

4. Афтозний стоматит. Характеризується появою в порожнині рота утворень сіруватого або білого кольору і може бути ускладненням ЛОР-захворювань або проходити на ґрунті зниження імунітету.

5. Виразковий стоматит. Це досить серйозне захворювання, яке супроводжується запаленням слизової поверхні порожнини рота і утворенням виразок, що доставляють масу проблем і страждань пацієнту.

6. Інфекційний стоматит. Є результатом впливу патогенних мікроорганізмів, вірусів та інфекцій. Залежно від причин виникнення інфекційний стоматит класифікують на вірусний, бактеріальний і кандидозний.

Лікарі Стоматологічного центру “Варшавський” за допомогою огляду та діагностики встановлять тип стоматиту і призначать ефективне лікування.

tabletes 46502241
1603877789 stomatit 12 2

Способи лікування:
Успішність лікування стоматиту безпосередньо залежить від відновлення імунної системи пацієнта, тому в першу чергу лікар призначає лікарські препарати для зміцнення імунітету. Додатково призначається правильне харчування і включаються в раціон вітаміни.

Якщо стоматит носить локальний характер, добре допомагають полоскання. Лікарі Стоматологічного центру “Варшавський” підберуть ефективний засіб для цих процедур. Щоб зняти запалення, обробляти уражену ділянку ротової порожнини потрібно якомога частіше. Добре було б проводити такі маніпуляції кожні кілька годин.

Для усунення бактерій, мікроорганізмів та продуктів їх життєдіяльності потрібно ретельно стежити за гігієною порожнини рота, відразу видаляти залишки їжі. Щоб уникнути подразнення слизової поверхні і ясен потрібно певний час користуватися зубною щіткою з м’якими щітинками.

Самостійно стоматит лікувати не можна, тому що тільки лікар може визначити його тип і призначити його лікування, яке включає в себе протизапальні, імунопідтримуючі, антибактеріальні та протиінфекційні препарати спрямованої дії. Ефективне і швидке лікування стоматиту можна здійснити в Стоматологічному центрі «Варшавський».

Лишилися питання? Запитайте в нас і ми Вам допоможемо

10 + 11 =