health icon 13 3

Стоматит у дорослих. Причини та лікування.

Стоматит – це захворювання ротової порожнини, яке може виникнути у кожного, як результат впливу подразників на слизову оболонку. Вважаю, що це захворювання виникає як реакція імунної системи на вплив небажаних подразників. Але, як і всі захворювання зубів та ясен, стоматит можна ефективно вилікувати в нашому Стоматологічному центрі “Варшавський”.

allergicheskij stomatit tipy

Причини виникнення стоматиту:
Недотримання особистої гігієни порожнини рота. Якщо не чистити зуби, то бактерії з’являються в геометричній прогресії. Вони викликають подразнення слизової і призводять до гнійних утворень.

Неправильне харчування може стати причиною стоматиту, оскільки організм людини не отримує належну кількість корисних речовин і вітамінів.

• Такі захворювання кишково-шлункового тракту, як коліт або гастрит також можуть стати причиною появи хвороби.

• Стоматит може викликати травмування порожнини рота механічним або хімічним шляхом.

• Причиною виникнення стоматиту може бути навіть зараження гельмінтами.

Хвороба може супроводжуватися набряком порожнини рота, рясним слиновиділенням, утворенням нальоту і виразок. Такі «результати» призводять до порушення та утруднення процесу прийому їжі. Вживання кислих або солоних продуктів можуть викликати больові відчуття.
Стоматит – це не вирок, але дуже неприємно. Щоб позбавити Вас від цієї проблеми і працює Стоматологічний центр “Варшавський”.

Види стоматиту
1. Алергічний. Його може викликати самий звичайний зовнішній подразник – пил, продукти, цвіль.

2. Атрофічний. Виникає як наслідок поганого харчування і проживання у несприятливих життєвих умов.

3. Катаральний. При цьому виді захворювання на слизовій оболонці і тканинах не утворюються дефекти.

4. Афтозний. Характеризується утворенням білувато-сіруватих виразок на слизовій оболонці ротової порожнини.

5. Виразковий. Більш серйозне захворювання, оскільки значніше вражена порожнина рота.

6. Інфекційний. Він може бути вірусним, бактеріальним або кандидозним.

Всі типи стоматиту виникають з різних причин, але ми готові вилікувати будь-який з них.

stomat 1
1603877789 stomatit 12

Методи лікування:
1. За допомогою лазера. Вплив лазера дозволяє знищити всі патогенні мікроорганізми, що викликали запалення, без застосування медикаментів. Крім того, під його впливом знижується інтенсивність болю, зменшується набряк і поліпшується здатність уражених тканин до відновлення.

2. Медикаментозний. Цей метод включає в себе полоскання, застосування препаратів місцевої та системної дії. Дуже важливу роль при лікуванні стоматиту грає дієта. Схема лікування залежить від того, який вид стоматиту діагностований у пацієнта, і призначається тільки лікарем.

 

Як вилікувати стоматит?
Основні принципи ефективного лікування стоматиту у дорослих базуються на відновленні імунітету і локальному впливі на уражену ділянку.

Щоб зняти запалення порожнини рота, слід використовувати зрошення і полоскання. Але процедури повинен порекомендувати досвідчений лікар, оскільки самостійне втручання може призвести до ще більшого подразнення.
Уражену область слід обробляти кожні кілька годин. Це допоможе усунути невщухаючий біль і набряклість. Лікар Стоматологічного центру “Варшавський” може призначити спеціальну мазь або склад для полоскання. Якщо Ви будете дотримуватися його рекомендацій, про стоматит можна буде швидко забути.

Щоб бактерії не поширювалися, слід постійно на протязі всього дня стежити за порожниною рота і видаляти залишки їжі. Можна за призначенням лікаря використовувати спеціальні масла рослинного походження.
Для відновлення імунітету потрібно застосовувати лікарські препарати спрямованої дії. Це допомагає в зміцненні імунної системи, а також у збільшенні опірності впливу вірусів і бактерій.
Досвідчений стоматолог призначить Вам лікування медикаментозної дії в залежності від типу, форми і ступеня розвитку захворювання. Це можуть бути анестезуючі, антибактеріальні, очисні, зміцнюючі і противірусні препарати, здатні в короткі строки усунути стоматит і загоїти всі уражені ділянки порожнини рота.

Залишилися питання? Запитайте нас і ми Вам допоможемо.

12 + 11 =