Дитяча стоматологія

Діти – особливі пацієнти Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі. Для лікарів нашого відділення дитячої стоматології важливо, щоб ваші діти відвідували свого лікаря з посмішкою і тільки приємними спогадами про попередній візит.

Стоматологічні захворювання у дітей протікають не так, як у дорослих – набагато стрімкіше. Саме тому ми закликаємо батьків систематично відвідувати стоматолога разом з дітьми, щоб контролювати здоров’я зубів і порожнини рота. Наші зустрічі з дітьми, у яких немає проблем з зубами, допомагають сформувати спокійне ставлення до періодичних візитів до дитячого стоматолога, які не асоціюються у дитини з болем і примусом.

На консультаціях та при лікуванні дитячих зубів наш лікар враховує особливості розвитку зростаючого організму. Дитячий лікар впевнено знаходить взаємозв’язок між ймовірними проблемами і процесами росту і розвитку маленького пацієнта. Лікар Стоматологічного центру «Варшавський» не просто допомагає вашій дитині, він стає другом всієї родини.

kids care kid 2
shutterstock 376525654 1

Переваги звернення в нашу клініку

Дитячий стоматолог Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві – не тільки досвідчений лікар, а й тонкий психолог і педагог. Перед фахівцем стоїть непросте завдання – швидко і без болю позбавити дитину від неприємних відчуттів і переконати в необхідності доглядати за зубками. Саме за таким принципом ми підбираємо лікарів в наше відділення дитячої стоматології. Крім лікарської експертності, ми завжди можемо обіцяти вам інші привілеї при зверненні в наш центр:

Надаємо всі стоматологічні послуги. У нашому Стоматологічному центрі в Києві ви можете пройти профілактичний огляд, зробити знімок зуба, видалити зубик або пройти складне лікування. Вам не доведеться звертатися за допомогою в інші клініки.

Однаково якісно лікуємо і молочні, і корінні зуби. Ми не вдаємося до передчасного видалення молочних зубів – зберігаємо тимчасові зуби, щоб «застрахувати» вашу дитину від подальших проблем з прикусом.

Створюємо приємну атмосферу. У Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі діти відчувають себе як вдома: тут панує дружня атмосфера, немає місця дитячим сльозам і істерикам. У нашій клініці і батьки, і діти спокійні.

Допомагаємо дітям без болю. Ваша дитина не відчує болю навіть під час уколу. Ми використовуємо м’які і безпечні, але при цьому ефективні знеболюючі гелі з приємними смаками.

Даємо гарантію якості проведеного лікування. Наша клініка обладнана за новітніми європейськими стандартами. Стоматологи центру працюють в зручних кабінетах, використовують сучасне обладнання та сертифіковані матеріали – ми не боїмося нести відповідальність за виконану роботу і даємо гарантію якості проведеного лікування.

Дитяча стоматологія в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві

Дитяча стоматологія – це окрема галузь медицини, яка спрямована на допомогу виключно маленьким пацієнтам. Тут виключено використання «дорослих» терапевтичних методик. Лікування зубів у дітей проводиться з урахуванням больового порогу зростаючого організму, психоемоційного стану пацієнта. Дитячий стоматолог використовує альтернативні матеріали і препарати. Саме тому так важливо, щоб за здоров’ям порожнини рота сина або дочки спостерігав саме дитячий стоматолог. Лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» з високою часткою відповідальності надають наступні види послуг:

 • Лікування карієсу у дітей. Найбільш затребувана послуга. Лікування поверхневого карієсу у дітей не вимагає знеболення, при середньому і глибокому ураженні наші лікарі використовують безпечні та ефективні знеболюючі препарати. Для пломбування стоматологи застосовують сертифіковані світлоотверджувальні композитні матеріали, які попередньо підбирають під колір натуральної емалі дитячих зубів.
 • Лікування пульпіту. Стоматологи центру «Варшавський» на Виноградарі практикують терапію пульпіту в одне відвідування, застосовуючи методику вітальної ампутації. Процедура дозволяє видалити тільки уражену частину пульпи, розташовану під коронковою частиною зуба, не зачіпаючи її корінний сегмент. Така тактика допомагає підтримувати живлення і розвиток тканин зуба.
 • Лікування гінгівіту. Терапія гінгівіту завжди починається зі з’ясування причини розвитку запалення. У більшості випадків вирішити проблему вдається методом видалення нальоту і зубного каменю. Позбавити дитину від неприємних симптомів допомагає протизапальна терапія. Важливу роль в лікуванні гінгівіту в дитячому віці грає вітамінотерапія, правильний режим дня і збалансоване харчування.
 • Лікування пародонтиту. При появі перших ознак пародонтиту дітям вкрай рідко потрібне хірургічне лікування. У більшості випадків дитячий стоматолог вирішує видалити над’ясенні і під’ясенні тверді відкладення. Лікувати запалення ясен допомагає антисептична обробка і протизапальні лікарські засоби.
 • Лікування періодонтиту. При терапії ускладнення карієсу лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві застосовують комплексний підхід. Лікування включає апаратну і ручну обробку ураженого періодонту і медикаментозну терапію. Весь процес проходить безболісно для дитини і виключає ризик розвитку повторного запалення.
 • Чистка зубних відкладень у дітей. Відвідувати стоматолога-гігієніста для проходження професійної чистки ми рекомендуємо не менше двох разів на рік. Лікар позбавляє дитячі зуби від нальоту і зубного каменю, використовуючи спеціальний склад і щітки з різними видами щетини. Міжзубні проміжки очищаються стоматологічної ниткою-флюсом. Після процедури зубки дитини покривають ремінералізуючим препаратом.
 • Герметизація фісур. Безболісна герметизація фісур в Стоматологічному центрі «Варшавський» – це один з найефективніших засобів профілактики розвитку карієсу у дитини в майбутньому. Процедура займає зовсім небагато часу і не вимагає знеболювання. Борозни дитячих зубів покривають герметизуючим засобом і фіксують цей шар за допомогою безпечної ультрафіолетової лампи.
 • Фторування зубів у дітей. Фторування молочних зубів у нашій клініці може проводитися окремо або в комплексі з лікуванням карієсу. Суть процедури полягає в обробці емалі зубів спеціальним складом, який допомагає вберегти дитину від повторного розвитку карієсу і зменшити чутливість емалі.
 • Реставрація молочного зуба. Ця стоматологічна послуга може знадобитися при травмі зуба або в результаті глибокого каріозного ураження. Лікарі-стоматологи центру «Варшавський» на Виноградарі застосовують передові методики для якісного та ефективного відновлення дитячих зубів. Метод вирішення проблеми визначається після детальної діагностики.
 • Тимчасове протезування у дітей. Якщо ж молочний зуб зберегти не вдалося, лікарі нашої клініки радять скористатися послугою тимчасового протезування. Міцний і привабливий протез на час замінить «молочник», «застрахувавши» дитину від подальших проблем з прикусом. Для виготовлення систем використовують якісні, безпечні матеріали, дитина не відчуває дискомфорту при установці системи і швидко звикає до неї.
 • Виправлення прикусу. Наші ортодонти допомагають дітям з патологіями прикусу і зубного ряду, використовуючи сучасні апарати, капи та трейнери. У стоматологічній клініці застосовуються різні брекет-системи, які дозволяють виправити навіть серйозні порушення. Для кожної дитини розробляється індивідуальний терапевтичний план, який дозволяє вирішити проблему в найбільш короткий термін.
 • Видалення зубів. Видалення молочних зубів в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві проводять у випадках, коли їх самостійне випадіння ускладнено, або коли стан «молочників» може спровокувати проблеми. Наші хірурги зроблять делікатну процедуру без болю і шоку для вашої дитини.
 • Пластика вуздечки язика і губи. У нашій клініці використовують самий безболісний і мінімально травматичний метод пластики вуздечки. Наші хірурги роблять все дуже акуратно – дитина не відчуває дискомфорту, болю під час процедури і швидко відновлюється після операції.

Лікування під анестезією

Діти гостріше дорослих реагують на больові відчуття. Тому лікування середнього, глибокого карієсу і його ускладнень без анестезії у випадку з маленькими пацієнтами неможливо.

У нашому Стоматологічному центрі в мікрорайоні «Варшавський» діти проходять лікування без болю і дискомфорту. Позбавити пацієнтів від неприємних спогадів дозволяє ін’єкційна анестезія, яка діє протягом 20-40 хвилин. Діти переносять анестезію без нудоти і запаморочення.

За десятки років роботи наші дитячі стоматологи накопичили великий досвід взаємодії з дітьми. Фахівці терпляче готують дитину до майбутніх відчуттів, щоб вона не злякалася ефекту «заморозки», оніміння ясен.

Завдяки використанню двоетапного знеболення дитина не відчуває болю навіть під час введення анестетика. Лікар покриває ясна гелем з лідокаїном, через пару хвилин вводить ліки. Наші лікарі навчилися віртуозно ставити уколи – дитина навіть не помічає шприца і не встигає злякатися.

Поширені запитання

Як підготувати дитину до відвідування стоматолога?

Якщо дитина ще зовсім маленька, радимо планувати візит до стоматолога в ранкові години. Розкажіть дитині про знайомство з нашим лікарем, як про цікаву подію, наприклад, зустріч із другом. Називайте лікаря на ім’я. Не кажіть дитині «не бійся», «потрібно буде потерпіти» – ці слова лише насторожать її. Не варто розповідати синові або доньці, що конкретно буде відбуватися в кабінеті лікаря – стоматолог індивідуально визначить, що необхідно знати вашій дитині перед процедурою, особливо, якщо це стосується пломбування, видалення зубів. Візьміть з собою в клініку улюблену іграшку – так дитині буде емоційно комфортніше.

Чи потрібно лікувати тимчасові зуби? У чому відмінності лікування молочних і постійних зубів?

Оскільки молочні зуби псуються набагато стрімкіше, ніж постійні, лікувати їх просто необхідно. В іншому випадку дитина позбудеться зубів і «наживе» собі проблем з прикусом. Молочні – дуже ніжні зуби, тому їх лікування проводиться в Стоматологічному центрі «Варшавський» із застосуванням щадних методик на базі сучасних технологій.

Чи є шкода від лікування під анестезією?

Оскільки в стінах нашого Стоматологічного центру в мікрорайоні «Варшавський» в Києві використовуються виключно сертифіковані анестезуючі препарати, які надходять до нас безпосередньо від виробників, ми можемо з упевненістю заявити про безпеку лікування під анестезією. Після завершення процедури дитина відчуває себе добре, вже через 20-40 хвилин (в залежності від дозування) «заморозка» спадає і не залишає після себе неприємних наслідків.

Як правильно вибрати дитячі засоби гігієни для порожнини рота?

Необхідні предмети для дитячої гігієни порожнини рота – це зубна щітка і паста. Дитячу зубну щітку наші лікарі радять вибирати з м’якої і короткою щітиною (приблизно 2 см) в два ряди пучків, невеликою вузькою головкою і довгою ручкою. Зубну пасту необхідно купувати за віком (вказано на упаковці).

Чи залишаються молочні зуби у дорослих?

Наявність молочних зубів у дорослої людини – рідкісне, але реальне явище. Інакше такі зуби називають «персистентними». Долю такого зуба можна вирішити тільки після аналізу результатів рентгенографії. На рентгенограмі лікар визначить, чи є зачатки постійного зуба і чи почали розсмоктуватися корені «молочника». Якщо корені в порядку, сам зуб теж, зачатків постійного елемента немає, молочний зуб не видаляють.

Ціни на послуги дитячої стоматології в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві

 

Вартість послуг нашої стоматологічної клініки на Виноградарі формуються в залежності від проблеми, використовуємих в процесі лікування матеріалів і препаратів.

Консультація та огляд дитячого стоматолога

Фторування зубів

Лікування карієсу

Лікування пародонтиту

Видалення зубних відкладень

Герметизація фісур

Лікування гінгівіту

Лікування періодонтиту

Дізнатися, скільки буде коштувати лікування в вашому випадку, ви зможете вже після первинної консультації лікаря. Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога в Стоматологічний центр «Варшавський», зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Як уникнути походу до дитячого стоматолога


Відвідувати дитячого стоматолога з метою профілактики слід не рідше, ніж 1 раз на півроку. Уникнути загальних і тривалих контактів з дитячим лікарем допоможе профілактика захворювань ротової порожнини у дітей, яка полягає в дотриманні декількох простих заходів:

 • займайтеся гігієною порожнини рота дитини, як тільки проріжеться перший зуб;
 • міняйте дитячу зубну щітку не рідше 1 разу на три місяці;
 • при можливості фторуйте зубки дитини, проведіть герметизацію фісур;
 • обмежте прийом продуктів, що містять вуглеводи і полісахариди (солодощі, продукти з борошна);
 • включіть в щоденний раціон дитини тверді овочі і фрукти: вони видаляють харчові залишки з просторів між зубами і покращують слиновиділення.

Якщо ви помітили або сама дитина стала скаржитися на неприємні симптоми (чутливість зубів, зміна кольору емалі, плями на зубах, велику кількість нальоту, біль і дискомфорт при жуванні), не зволікайте з візитом до лікаря. Записатися до нас на прийом можна за телефоном або онлайн.

 

Наші лікарі

Наші лікарі з задоволенням стоять на сторожі стоматологічного здоров’я дітвори Києва. Нам довіряють найдорожче і ми продовжуємо виправдовувати надії батьків, які часто потребують нашої підтримки і розуміння.

Послуги нашої стоматології

Лікування зубів

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

Імплантація зубів

Сучасний напрямок в стоматології відновлення втрачених зубів за допомогою довговічних надійних імплантів

Ортодонтія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

«Хочу висловити щиру подяку чуйному доктору і професіоналу Браженку Сергію Юрійовичу. Дитина ходить до стоматолога, як на свято. Зараз синові 12, і він сам шукає привід зайвий раз сходити в клініку на консультацію. Сказати, що я рада – нічого не сказати!»

avatardefault

Олена, Київ

«Спасибі величезне центру” Варшавський “. Лікували тут зубки синові. Все пройшло дуже швидко. Моя трирічний дитина навіть нічого не зрозуміла. В інших клініках не стали лікувати такому маленькому …. Хороші лікарі … Молодці!»

avatardefault

Людмила, Київ

«Доброго дня! Хочу подякувати дитячому стоматологу Савчуку Олександру Анатолійовичу. Такий прийом я побачила в перший раз (а в мене, на хвилиночку, троє дітей). Лікар був дуже уважний до дитини і батьків. Наша дівчинка відсиділа 40 хвилин в кріслі і навіть не нявкнула. Залікували 4 зуба! Донечка навіть виявила бажання ще зустрітися з добрим лікарем. Я не проти)))»

avatardefault

Катерина Єгорівна, Київ

«Вже двічі зверталися в клініку. Обидва рази отримали грамотну та кваліфіковану консультацію. Дуже порадувало відповідальне ставлення до роботи, привітність персоналу. Загалом, мабуть, вирішувати проблему теж будемо в “Варшавському”.»

avatardefault

Кирило, Київ

«Ви знаєте, я так і не змогла пояснити своїй дитині, чому стоматолога бояться навіть боксери))) Це все Глущенко Руслана Анатоліївна – дитячий стоматолог центру “Варшавський” в нашому районі. Така молодець! Доброзичлива, з почуттям гумору, “легка”, працює швидко, а головне – вилікувала проблемний зуб на раз-два. Спасибі превелике!!!»

avatardefault

Олександра, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00