Естетична стоматологія

Естетична стоматологія – це особливий розділ, присвячений красі та якісній реставрації візуальних дефектів зубів. Найчастіше мова заходить про зону посмішки – область ряду, яка помітна оточуючим при розмові, «роботі на публіку». Однак, естетичним параметром не обмежуються. Цей розділ стоматології нерозривно пов’язаний з процедурами по терапії, корекції, реставрації зубів всіма доступними методами.

 

Поліпшити зовнішній вигляд зубів, а також безболісно відновити їх форму, довжину, ширину, позбутися від інших дефектів ряду допоможуть досвідчені лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві на Виноградарі. Ми допоможемо вирішити нагальні проблеми швидко, безболісно, ​​з гарантією довгострокового результату.

dentist practice
fmf 33523

Переваги звернення в нашу клініку

Стоматологічний центр «Варшавський» в Києві – це сучасна клініка столиці, де в найкоротші строки, з гарантією безпеки і комфорту можно вирішити любу «зубну» проблему. Звернувшися за допомогою до наших стоматологів, ви оціните явні переваги стоматології:

Використання новітніх розробок. Застосування сучасного обладнання та сертифікованих матеріалів перетворює навіть інвазивні процедури в щадні і абсолютно безболісні, але, при цьому, ефективні.

Безпека лікування. Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості дозволяють лікарям виключити ускладнення та тривале відновлення пацієнтів після процедур.

Лікарська експертність. Наші досвідчені стоматологи досконально володіють класичними та інноваційними методами реставрації зубів. Вони безперервно поповнюють запас теоретичних знань і практикуються в нашій країні і за кордоном.

Індивідуальний підхід до справи. До початку складання терапевтичного плану лікування спеціалісти Стоматологічного центру «Варшавський» проводять детальну діагностику, враховують ваші побажання і фінансові можливості пацієнта. Тільки потім лікарі пропонують кілька варіантів вирішення вашої проблеми.

Естетична стоматологія в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві

Відразу варто зазначити, що таке естетична стоматологія та які проблеми вона вирішує. Такий напрям сучасної стоматології дозволяє наблизити посмішку пацієнта до ідеальної і при цьому природної. Стоматологи займаються вирішенням наступних проблем:

 • вирівнювання викривлених зубів;
 • усунення широких проміжків між зубами;
 • виправлення неправильної форми зубних одиниць;
 • відбілювання емалевого шару;
 • видалення нальоту, зубного каменю та ін.

Як бачимо, естетична стоматологія дозволяє вирішити безліч проблем. Цим пояснюється різноманітність терапевтичних методик, які використовують стоматологи-естетисти нашого Стоматологічного центру в мікрорайоні «Варшавський» в Києві.

Що включає в себе естетична стоматологія

Відбілювання і його види

У стоматологічній практиці використовують клінічне і домашнє відбілювання. Саме професійне відбілювання зубів дозволяє домогтися практично моментального ефекту білизни. Пацієнту доводиться всього один раз відвідати стоматолога, на відміну від домашніх сеансів, які належить проводити протягом декількох тижнів. Тому кабінетне відбілювання не втрачає своєї популярності.

Люди, вживаючи в їжу продукти і напої, які поступово затемнюють емаль, потребують послуги відбілювання зубів. Емалевий шар і від природи може мати жовтуватий, сіруватий відтінок – такі зуби виглядають непрезентабельно. Клінічне відбілювання зубів в нашій стоматології дозволяє мати дійсно білосніжну посмішку без болю і ризику ускладнень.

Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна ротової порожнини – це захід, який має проводитися регулярно. Профгігієна дозволяє знизити ризик розвитку більшості стоматологічних патологій. Ця ж процедура дозволяє відбілити зуби на 1-2 тони. Саме тому її можна сміливо віднести до послуг естетичної стоматології.

Ультразвукова чистка

Сьогодні найефективнішим способом зняття зубного каменю є ультразвукова чистка. Ультразвуковий пристрій створює коливальні рухи, які призводять до збивання зубного каменю. Чистка в нашій стоматології проходить абсолютно безболісно, ​​без шкоди для емалі зубів.

Air Flow

Air-flow – це методика, що дозволяє видалити з зубів шар м’якого нальоту. Тим самим, вдається повернути зубам природний колір, який змінився під впливом барвників, що містяться в продуктах харчування, тютюні. Нерідко Air-flow застосовується в якості складового елементу комплексної професійної чистки.

Художня реставрація зубів

Дана методика отримала широке поширення і затребуваність в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві. Така популярність пояснюється використанням в клініці високотехнологічних матеріалів для відновлення зруйнованих зубних тканин. Художня реставрація дозволяє провести якісне:

 • видалення подряпин, відколів і нерівностей на зубах;
 • усунення щілин між зубами, наслідків бруксизму;
 • зміна ширини, довжини і форми зубів.

Більшість проблем вдається вирішити за допомогою прямого методу реставрації – із застосуванням фотополімерного пломбувального матеріалу. У такому випадку наш стоматолог поетапно наносить на поверхню зубів композит і корегує його до необхідної форми, виконуючи ювелірну роботу. 

У Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі застосовують велику палітру відтінків матеріалу, саме тому «штучні» області посмішки пацієнта не будуть відрізнятися від натуральних.

Непрямий метод реставрації зубів передбачає зняття зубного відбитку і виготовлення конструкції в технічній лабораторії. Зубні тканини відновлюються за кілька сеансів.

Установка вінірів

Естетична реставрація зубів із застосуванням вінірів (тонких пластин на зуби) – найефективніший метод створення голлівудської посмішки. За допомогою вінірінга стоматолог допоможе вирішити такі поширені проблеми, як:

 • некоректна форма зубних одиниць;
 • сколи та тріщини на зубах;
 • темна емаль;
 • відколи ріжучого краю та ін.

Пластинки на зубах дозволяють швидко відтворити гарну посмішку, проте, вони лише маскують дефект, виключаючи терапевтичний ефект.

Поширені запитання

Чи можна відбілити зуби народними засобами?

В домашніх умовах можна використовувати тільки прописані лікарем засоби відбілювання зубів – пластини, зубні пасти, смужки. Відбілювання емалі за допомогою вугілля і інших підручних засобів може привести до погіршення ситуації, пошкодження поверхневого шару.

Чи шкідливе відбілювання для емалі?

Якщо проводити відбілювання зубів у відповідності до рекомендацій лікаря, процедура абсолютно безпечна для емалі.

Як часто можна проводити кабінетне відбілювання зубів?

Частота відбілювання залежить від методу. Так, лазерне відбілювання проводять з періодичністю один раз на рік. Пацієнти з тонкою емаллю проходять процедуру ще рідше.

Чи є протипоказання до відбілювання?

У числі абсолютних протипоказань до відбілювання: алергія на застосовувані засоби, карієс, захворювання ясен, молочний прикус тощо.

Естетична стоматологія в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві: ціни на послуги

Вартість послуг нашої стоматології на Виноградарі залежить від проблеми, з якою звертається пацієнт, використовуваних матеріалів і препаратів.

 

Консультація та огляд стоматолога

Ультразвукова чистка зубів

Художня реставрація зуба

Професійне чищення зубів Air Flow

Комплексна професійна гігієна порожнини рота

Установка вінірів

Щоб дізнатися точну ціну послуг нашої стоматології, радимо вам відразу записатися на первинну консультацію до лікаря в Стоматологічний центр «Варшавський». Щоб оформити запис, зателефонуйте або заповніть форму на сайті Стоматологічного центру.

Як уникнути візиту до стоматолога-естетиста

Профілактика в даному випадку полягає в дотриманні гігієни порожнини рота, забезпеченні регулярного повноцінного харчування, скорочення в раціоні кількості продуктів і напоїв з барвниками. Зберегти зуби білими і привабливими допоможе відмова від паління.

Відповідна гігієна порожнини рота включає щоденне чищення зубів, використання зубної нитки, ополіскувачів. З періодичністю 1 раз на півроку пацієнтам належить відвідувати терапевта для проходження профілактичних оглядів. Фахівці радять також регулярно проводити професійну чистку зубів.

Якщо все ж таки уникнути проблеми не вдалося, при появі перших ознак руйнування емалі необхідно звернутися до лікаря. Стоматолог також допоможе виправити вроджені дефекти зубного ряду, розповість, як уникнути рецидиву.

Наші лікарі

Лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі не просто мають дипломи. У наших стінах працюють справжні практики: вони регулярно відвідують міжнародні конференції, впроваджують в терапевтичний процес інноваційні методики, які дозволяють домогтися бажаного результату швидко і без шкоди для здоров’я пацієнтів.

Послуги нашої стоматології

Лікування зубів

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Імплантація зубів

Сучасний напрямок в стоматології відновлення втрачених зубів за допомогою довговічних надійних імплантів

Ортодонтія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

«Успішно лікую тут всю сім’ю. Особисто мені в цьому році вилікували як саму проблему, так і попрацювали над естетикою прикусу. Тепер я лялечка! Окреме спасибі лікарю Савчуку Олександру. Зручно, що все лікування проходить всередині однієї клініки – не потрібно нікуди їздити.»

avatardefault

Євгенія, Київ

«У Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі лікував зуби і здійснював профгігієну порожнини рота у лікаря Вечурко Юлії Юріївни. Лікар дуже уважна. Дуже добре зробила свою роботу. Ціни теж цілком прийнятні – середні по Києву».

avatardefault

Олександр, Київ

«Зовні і всередині клініку описувати не стану. Нічого особливого, але ось лікарі – так! Відбілювала тут зуби. Це моя друга процедура в житті. Вже є, з чим порівняти. Зовсім не боляче, швидко, професійно, з рекомендаціями і лікарським контролем. Дуже сподобалося обслуговування!»

avatardefault

Людмила Іванівна, Київ

клиент сети клиник

«Приводила тут в порядок посмішку. Зуби в мене дуууже проблемні. У держклініках мене не особливо хотіли обслуговувати. У «Варшавський» зайшла за порадою подруги. Здивували прийнятні ціни при такому рівні сервісу. Займалися мною півроку. За цей час не можу сказати нічого поганого. Все вчасно, без болю, ускладнень і розбірок! Дуже дякую!»

avatardefault

Ірина, Київ

«Хочу висловити щиру подяку лікарю Надкерничному Володимиру Ігоровичу. Талановитий, розуміючий, терплячий, акуратний і головне – рукатий. Прибрав мої ненависні дірки між зубами. Зараз ходжу і спокійно посміхаюся, згадую вас, лікарю, добрим словом!»

avatardefault

Дмитро, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00