Лікування зубів

Ще якихось десять років тому похід до стоматолога викликав жах як у дорослих, так і у дітей. Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи і підхід до діагностики, лікування, профілактики захворювань зубів і порожнини рота. Це вивело стоматологію на новий рівень, який відповідає стандартам західноєвропейської практики лікування зубів. У зв’язку з цим похід до стоматолога вже не є чимось страшним. Сучасні методи лікування дозволяють вирішити більшість проблем за один, або кілька сеансів, при цьому використовуючи сучасні методи лікування та знеболення. Висококласні фахівці Стоматологічного центру «Варшавський» максимально швидко, ефективно і безболісно вирішать Ваші проблеми.
2d192c20df6921db7de0504f1dc60cb2
bc04a9 a8fca7c7883046209ad4454956a65390 mv2 d 2714 1811 s 2 1

Переваги лікування в нашій клініці

Лікування зубів в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі в Києві («Варшавський» мікрорайон) має ряд переваг:

Високі стандарти лікування. Фахівці нашої клініки при лікуванні зубів використовують перевірені матеріали і обладнання, що широко використовуються в клініках Європи і США. Про високий професіоналізм стоматологів клініки свідчать численні сертифікати.

Контроль якості виконаної роботи. Кожен етап лікування супроводжується знімками, фотографіями, медичними документами. Фахівці клініки несуть відповідальність за результати лікування, у зв’язку з чим ми гарантуємо якість виконаної роботи.

Лікування зубів за короткий термін. Фахівці клініки максимально швидко і якісно відновлять ваші зуби завдяки використанню інноваційних технологій та сучасних матеріалів.

Висококваліфікований персонал. Кожен фахівець, який працює в нашій клініці, проходить атестацію на предмет знань стандартів, яких ми дотримуємся наша, і тільки після цього допускається до роботи. Стоматологи регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації у відомих світових експертів в області стоматології. Наші фахівці справляються з різними завданнями, в тому числі і в, здавалося б, безвихідних ситуаціях, які вони вирішують успішно, застосовуючи свій досвід, знання і навички.

Широкий спектр послуг, що надаються. Наша клініка надає повний спектр послуг з лікування зубів. Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-яку стоматологічну проблему пацієнта якісно і в короткий термін.

Лікування стоматологічних захворювань

Захворювання порожнини рота, незалежно від причини їх виникнення, викликають багато труднощів у повсякденному житті і є стресогенним фактором для більшості людей.

Від зовнішнього вигляду людини залежить її соціалізація в суспільстві, тому лікування зубів є одним з першочергових.

Найпоширенішими стоматологічними захворюваннями є такі:

 • Карієс, основними ознаками якого є неприємний запах з рота, зміна кольору і руйнування емалі зубів.
 • Пульпіт характеризується періодичним гострим болем, що пов’язано з оголеням нерва зуба, і підвищеною чутливістю до холодного та гарячого.
 • Періодонтит супроводжується гострим наростаючим болем, особливо від дотику до хворого зуба. При періодонтиті часто набрякають ясна, зуб стає рухомим.
 • Пародонтит супроводжується неприємним запахом з рота, хиткістю зубів, наявністю зубного каменю, виділеннями з ясен, абсцесом.
 • Гінгівіт характеризується почервонінням, набряком і кровоточивістю ясен, гострим болем, неприємним запахом з рота.
 • Абсцес зуба супроводжує гнійний запах з рота, набряклість і кровоточивість ясен, гострий тривалий біль, підвищена температура тіла, млявість і нездужання.
 • Кіста зуба має нечіткі симптоми, які супроводжуються підвищенням температури, зубним болем при накушуванні, збільшенням лімфатичних вузлів.
Крім цього існує ряд захворювань зубів, які не пов’язані з життєдіяльністю людини, а скоріше з генетичною спадковістю або неправильним доглядом за порожниною рота з самого дитинства. Найчастіше вони пов’язані з неправильним прикусом, нерівним зубним рядом, нерегулярним доглядом за порожниною рота.

Питання про лікування зубів, що частіше всього цікавлять пацієнтів:

1. Що означає лікування без болю?
Лікування без болю припускає використання місцевого анестетика, завдяки якому людина не відчуває дискомфорту під час лікування зубів, при цьому перебуваючи повністю у свідомому стані.
2. Від чого залежить вартість лікування зубів?
Цінова політика Стоматологічного центру “Варшавський” досить лояльна і залежить від глибини ураження зуба, методу лікування, використовуваних матеріалів, необхідності лікування кореневих каналів і їх кількості. Ціна встановлюється індивідуально для кожного пацієнта і обговорюється з ним заздалегідь.
3. Чи можна лікувати зуби під час вагітності та грудного вигодовування?
При вагітності і грудному вигодовуванні можна і потрібно лікувати зуби, дотримуючись певних правил. До них відносяться:

 • Зціджування молока перед відвідуванням стоматолога, так як після лікування забороняється годувати дитину грудьми протягом 5-6 годин;
 • Необхідно повідомити лікаря про своє становище, щоб він зміг підібрати відповідний препарат для проведення анестезії;
 • рентген не протипоказаний мамі, що годує грудьми, за умови, що після лікування зубів вона зцідить молоко, яке не можна давати дитині.
4. Чи можна починати лікування зубів за умови, що деякі ознаки хвороби видно, але сам зуб не болить?

Не тільки можна, а й потрібно! Все залежить від людини і її ставлення до свого здоров’я. Карієс зуба на початкових стадіях практично ніколи не супроводжується болем, але, якщо не почати лікування вчасно, це призведе до ускладнень, поглибленню хвороби в зубний нерв, періодичного болю. При таких ознаках зуб буде лікувати значно складніше, довше і дорожче.

5. Чи можна зберегти зуб, який рухливий?
Все залежить від ситуації. Зазвичай такий зуб можна врятувати завдяки постановці коронки, якщо рухливість зуба дуже маленька. У разі високої рухливості зуб необхідно видалити, а на його місце встановити імплант.

Вартість стоматологічних послуг

Ціна на стоматологічні послуги формується в залежності від виду використовуваних матеріалів, кількості проведених для успішного лікування зуба робіт, обладнання, що використовується в процесі лікування, кількості супроводжуючих процес лікування додаткових послуг.

Вартість послуг на лікування зубів в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі в Києві («Варшавський» мікрорайон):

Консультація і огляд стоматолога

Пломбування зубів від

Лікування дитячого карієсу від

Анестезія

Зняття зубного каменю в залежності від методу лікування від

Рентген зуба

Інструментально-медикаментозна обробка і пломбування кореневого каналу від

Детальніше про ціни на стоматологічні послуги можна дізнатися відвідавши наш стоматологічний центр в Києві на Виноградарі («Варшавський» мікрорайон).

Профілактика лікування зубів


Про користь профілактики порожнини рота знають всі, але, на жаль, не всі її проводять вчасно. Більшість людей приходить до стоматолога вже з захворюваннями, яких можна було б уникнути, проводячи профілактичні процедури порожнини рота, що дозволяють вчасно помітити виниклі проблеми. Завдяки простим щоденним діям можна уникнути багатьох хвороб, що суттєво заощадить Ваш час і бюджет.

Хоча б раз на півроку необхідно проходити плановий огляд у стоматолога, робити професійну чистку зубів і вчасно лікувати їх на початкових стадіях виникнення захворювання.
Регулярні огляди у лікаря допоможуть виявити виникаючі захворювання на ранніх стадіях, що в свою чергу прискорить процес лікування, збереже кісткову тканину і значно заощадить Ваш бюджет.
Крім планових оглядів пацієнту варто звертати увагу на виникнення симптомів, які свідчать на необхідність відвідування стоматолога:

 • виникнення чутливості зубів до холодного та гарячого;
 • почервоніння і кровоточивість ясен;
 • застрявання їжі між зубами;
 • поява неприємного запаху з рота;
 • періодично виникаючі зубні болі.

При виникненні цих симптомів варто негайно записатися до лікаря на огляд.
До щоденних профілактичних заходів належать також:

 • чистка зубів мінімум два рази на день;
 • використання ополіскувача та зубної нитки для очищення важкодоступних ділянок;
 • правильне харчування, яке благотворно впливає не тільки на стан зубів, але і на стан організму в цілому.

Регулярно проводячи індивідуальні та профілактичні заходи, можна запобігти ряду патологій, що виникають при неправильному догляді за зубами.
До профілактичних заходів з боку стоматолога відносяться:

 • професійна консультація лікаря з приводу стану зубів;
 • очищення порожнини рота від зубного каменю і нальоту;
 • своєчасна заміна застарілих пломб на нові;
 • герметизація фісур.

Лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві на Виноградарі (“Варшавський” мікрорайон) дадуть Вам рекомендації по догляду за порожниною рота і підберуть індивідуальні засоби для щоденного догляду за зубами.

Послуги нашої стоматології

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Імплантація зубів

Сучасний напрямок в стоматології відновлення втрачених зубів за допомогою довговічних надійних імплантів

Ортодонтія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

“Проходила лікування з приводу протезування зубів. Лікарі професійно проконсультували, підібрали протези, що відповідають і підходять моєму організму. Вже півроку пройшло після установки протезів, дуже задоволена результатом. Клініку рекомендую.”
avatardefault

Галина Іванівна, Київ

“Зовсім недавно у дитини дуже розболівся серед ночі зуб. Звернулися в клініку в терміновому порядку, за що дуже вдячний адміністрації, що прийняли дитину поза чергою. Лікарі дуже компетентні, уважні, дитина навіть не відчула дискомфорту під час лікування. Тут створені всі умови для лікування проблем зубів у дітей. Вдячний лікарям, буду рекомендувати клініку знайомим.”
avatardefault

Вадим, Київ

“Живу в Варшавському мікрорайоні, клініка знаходиться в пішій доступності від мого будинку. Для мене це дуже важливо, бо мені важко пересуватися на великі відстані. Лікарі дуже уважно поставилися до моїх прохань. Завчасно визначили розвиток карієсу, вчасно провели лікування, дуже вдячна, бо заощадила купу грошей і часу на похід до стоматолога. Ціни адекватні. Надають гарантію на виконану роботу. Рекомендую.”
avatardefault

Ірина Володимирівна, Київ.

“Мав негативний досвід лікування зубів у попереднього стоматолога. Після цього було складно знайти клініку, робота якої була б якісною і з адекватними цінами на послуги. Я її знайшов, це клініка Люкс А32. Лікарі професіонали свого діла. Уважний персонал, а ціни приємно порадували.”
avatardefault

Олексій, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00