Швидка стоматологічна допомога

Зубний біль може застати зненацька, будучи ознакою травми або звичайного каріозного процесу, лікування якого довелося відкласти на досить тривалий час. У будь-якому випадку гострий зубний біль вимагає надання екстреної стоматологічної допомоги. Відтягувати лікування не варто і при захворюваннях слизової, пародонту.

Якщо ви зіткнулися з проблемою – зламався зуб, опухли ясна, випала пломба, мучить сильний зубний біль – зверніться в Стоматологічний центр «Варшавський» в Києві на Виноградарі. Наші стоматологи швидко позбавлять вас або вашу дитину від неприємних симптомів, допоможуть уникнути розвитку ускладнень і гарантують довгостроковий результат лікування.

Записатися на прийом

Переваги звернення в нашу клініку

Індивідуальний підхід до пацієнта. Ми щиро прагнемо допомогти кожному, хто звернеться. Навіть в умовах обмеженості часу приймаємо рішення, спираючись виключно на особливості випадку, побажання і фінансові можливості хворого.

Міжнародні стандарти. У наших стінах дотримуються міжнародних протоколів у терапевтичному та хірургічному лікуванні пацієнтів в клінічних випадках будь-якої складності.

Лікарська експертність. Лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві не просто позбавлять від гострого зубного болю, а й визначать причину неприємного явища, допоможуть уникнути його рецидивів.

Якісна і безпечна анестезія. Наші стоматологи використовують дворівневу анестезію. Всі препарати нам поставляють безпосередньо виробники. На кожну з позицій ми маємо сертифікат.

Приємна, доброзичлива атмосфера. З нами ви відчуваєте себе спокійно, тому що довіряєте найдорожче істинним професіоналам.

 

Надання швидкої стоматологічної допомоги в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі

 

Екстрений прийом в нашому Стоматологічному центрі організовано як для дорослих, так і для дітей. Стоматологи клініки працюють без вихідних, допомагають швидко і безболісно навіть пацієнтам з алергією.

Коли варто звернутися за екстреною допомогою

Вам варто звернутися за невідкладною стоматологічною допомогою при наступних неприємних симптомах:

  • припухла щока, ясна;
  • з’явився пульсуючий, або тупий біль;
  • трапилася травма зуба або щелепи;
  • раніше призначена терапія неефективна, симптоми прогресують.

Особливості надання невідкладної стоматологічної допомоги в клініці

Наш Стоматологічний центр готовий надати допомогу кожному, хто звернеться, незалежно від національності і громадянства. У наших стінах ви можете отримати ортопедичну, хірургічну, терапевтичну допомогу – в залежності від виниклої проблеми. Стоматологія функціонує за принципом поділу потоку пацієнтів – в першу чергу наші лікарі обслуговують хворих, які потребують невідкладної лікарської допомоги. У нас вам не доведеться стояти в черзі, вас обслужать негайно.

Пацієнт одразу потрапляє на прийом до терапевта, хірурга, направляється на рентген. Після постановки діагнозу хворому вводять анестезію і проводять лікування. Дитяча стоматологія працює за аналогічним принципом.

Пульпіт, періодонтит лікуються в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі із застосуванням місцевої анестезії. Лікар усуває причину болю і закладає в зубну порожнину спеціальні ліки. Завершити лікування можна через кілька днів в будь-який зручний для пацієнта час.

У випадку з періоститом, перікоронорітом, переломом зуба, а також при загостренні періодонтиту не обходиться без повноцінної хірургічної допомоги – проводять видалення зуба, розріз на яснах, обробку рани або ясенної кишені.

Поширені запитання

1. Що робити, якщо болить зуб?

Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Не можна гріти область хворого зуба. До звернення в клініку при нестерпному болю можна випити знеболююче, яке ви вже приймали раніше.

2. Що робити, якщо відколовся шматочок зуба?

Якщо при травмі відколовся зуб, негайно вирушайте в клініку.

Ціна невідкладної допомоги в Стоматологічному центрі «Варшавський»

Вартість послуг нашої клініки залежить від характеру проблеми і типу проведеного лікування – використовуваного обладнання, матеріалів і препаратів. Дізнатися точну вартість лікування можна тільки після лікарського огляду.

Консультація стоматолога

Розпломбування каналу зуба

Тимчасове пломбування зуба

Розтин пародонтального абсцесу

Просте видалення зуба від

Розкриття порожнини зуба з медикаментозною обробкою

Зняття пломби, трепанації коронки

Установка постійної пломби на зуб

Складне видалення зуба

Щоб отримати невідкладну допомогу стоматолога, зателефонуйте нам, замовте зворотний дзвінок або відвідайте нашу клініку на Виноградарі.

Як уникнути гострих патологічних станів

Щоб не довелося звертатися до стоматолога з гострим болем та іншими неприємними симптомами, які вимагають екстреного втручання лікаря, слід приділяти належну увагу гігієні порожнини рота. Крім цього, стоматологи настійно рекомендують вчасно вживати заходів при появі перших неприємних ознак зубних патологій, не нехтувати профілактичними стоматологічними оглядами.

Наші лікарі

Фахівці Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі завжди готові позбавити від неприємних симптомів вас і ваших близьких, виключивши при цьому ризики будь-яких ускладнень. Наші лікарі завжди ввічливі, тактовні, знаходять підхід до всіх пацієнтів. З нами надійно, спокійно і завжди вигідно!