Вініри

Гарна посмішка – це перепустка в успішне життя! Сьогодні дійсно прийнято «зустрічати по усмішці». Однак, більшість жителів нашої планети не можуть похвалитися привабливою від природи посмішкою. Щоб змінити ситуацію, не обов’язково чекати довгі місяці: вініри на зуби допоможуть отримати голлівудську посмішку всього за 7-14 днів.

За десятки років існування вінірів методики їх установки доведені до досконалості. Так, наприклад, в нашому Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві на Виноградарі обточування зубів при вінірінгу мінімальне. За рахунок цього вдається гарантувати практично повну нешкідливість процедури для зубів. І що найприємніше – при роботі з вінірами ми завжди робимо акцент на натуральність, естетичний і надійний результат.

Записатися на прийом
Стоматологія «Варшавський» на Виноградарі

Переваги установки вінірів в нашій клініці

 

Стоматологічна допомога повного циклу. Ми організуємо установку накладок в короткі терміни. При цьому, мова йде про високу якість послуг і комплексний підході. Ми – команда, в якій результат роботи кожного підпорядкований загальному і важливому для всіх – вашій здоровій і привабливій посмішці на все життя.

Лікарська експертність. Наші стоматологи регулярно поповнюють базу теоретичних знань, набираються практичного досвіду в нашій країні і за кордоном. Саме тому ми так впевнені в результатах нашої роботи. Ви відчуваєте це, тому залишаєтеся в числі наших відданих пацієнтів.

Організованість і затишна обстановка. У нашому Стоматологічному центрі «Варшавський» пацієнтам спокійно, затишно. Ми не змусимо вас чекати під дверима лікарського кабінету, переживати, займатися паперовою тяганиною.

Застосування високих технологій. Наш Стоматологічний центр в мікрорайоні Варшавський підпорядкував собі ексклюзивні методики і має в своєму розпорядженні максимумом можливостей. Завдяки цьому, лікування в стінах клініки проходить не тільки швидко, але й безболісно, з гарантією довгострокового результату.

Щире і чесне ставлення. Ми не продаємо послуги – ми допомагаємо вам і вашим близьким. Наші лікарі дають лише ті рекомендації, які актуальні у вашому випадку. Ми будуємо щирі відносини, що базуються на довірі та взаєморозумінні. Наші пацієнти стають нашими кращими друзями.

Установка вінірів в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві

 

 

Зубні вініри в нашій клініці в Києві користуються особливою популярністю завдяки безлічі позитивних відгуків наших пацієнтів і нашій репутації надійної стоматології з невисокими цінами.

Вініри – що це?

Вінірами називають пластини, які фіксують на зовнішній поверхні зубів. На відміну від зубних коронок, вініри покривають тільки видиму частину зубів. Їх зазвичай встановлюють на 8 нижніх і 10 верхніх елементів. Таким же чином можна відновити естетику і бічних одиниць.

Які проблеми вирішує вінірінг

Найчастіше в Стоматологічний центр «Варшавський» на Виноградарі звертаються за якісною і недорогою установкою пластин на передні зуби. Накладки дозволяють швидко і надовго вирішити наступні проблеми:

 • відновити натуральний колір емалі, коли видалити жовтизну і потемніння на зубах не вдається за допомогою відбілювання;
 • усунути ефект «тетрациклінових зубів»;
 • «замаскувати» тріщини і відколи на емалевому шарі, запобігти прогресуванню карієсу і подальшому руйнуванню одиниці;
 • усунути широкі міжзубні проміжки і позбутися психологічного дискомфорту, що доставляє цей дефект.

В зоні посмішки накладки фіксують переважно для усунення естетичних дефектів, бічні зуби потребують вінірінгу через функціональні дефекти.

З чого виготовляють вініри

На сьогоднішній день в стоматологічній практиці виділяють три різновиди зубних накладок:

 • композитні;
 • керамічні;
 •  люмініри.

Для початку розглянемо, що таке композитні вініри. Йдеться про накладки, виготовлені з композиту (матеріалу, з якого готують пломби). Вони не відрізняються високими показниками міцності і естетичності, зате коштують такі вініри недорого. Інша перевага таких пластин – їх встановлюють під час візиту до стоматолога (в один прийом).

Керамічні накладки виготовляють з різних видів кераміки. Вони не тільки міцні, але і краще композитних імітують вигляд натуральної зубної емалі. Встановлюють такі вініри по зліпкам, виготовляють в зуботехнічній лабораторії. Коштують вони трохи дорожче композитних.

Люмінірами називають надтонкі накладки з кераміки. Вони дозволяють вирішити ті ж проблеми і, незважаючи на свою невелику товщину, зберігають міцність. Крім цього, установка таких накладок не вимагає свердління твердих тканин.

Підготовка до встановлення вінірів

Зазвичай, установка вінірів з кераміки займає близько 2-х тижнів і проходить в кілька візитів до лікаря. Один з основних етапів вінірінга – підготовка порожнини рота. Перш ніж встановити пластини, стоматолог лікує карієс, усуває інші проблеми на зубах, які будуть піддаватися вінірінгу. При необхідності зуби препарують. Процедура безболісна і часто передбачає лише мінімальне обточування.

Як проходить установка

При установці керамічних вінірів в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі в Києві дотримуються наступного плану:

 1. Лікар знімає з зубів відбиток.
 2. Отриманий матеріал передають в зуботехнічну лабораторію, де і виготовляють накладки на передні або бічні зуби.
 3. Через кілька днів пацієнт приходить в клініку для тестової примірки, при необхідності вносяться фінальні поправки.
 4. Готові пластини фіксують на зуби спеціальним стоматологічним клеєм.

Композитні вініри, на відміну від керамічних, встановлюють за один візит – стоматолог формує зубні накладки безпосередньо в роті у пацієнта. Після того, як композит застигне, лікар обточує його до досягнення потрібної форми. На завершальному етапі проводять полірування.

Переваги та недоліки вінірів

Основний плюс процедури складається з оперативності досягнення результату. Особливо швидко вдається вирішити проблему при використанні композитних накладок. Друга перевага – це тривалий термін служби, зокрема, для виробів з кераміки. Крім того, прозорість сучасних матеріалів дозволяє домогтися максимально природного результату.

З недоліків такого вибору можна відзначити лише високу ціну послуги, в порівнянні з естетичною реставрацією. Інший недолік накладок – неможливість зняти вініри, їх можна тільки замінити на нові.

Поширені запитання

1. Чи обов'язково депульпувати зуби перед установкою вінірів?

Ні, депульпувати зуби перед вінірінгом не потрібно, якщо цього не вимагає клінічний випадок.

2. Чого не можна робити після установки вінірів?

Після установки накладок і протягом усього періоду їх використання не можна розгризати тверді продукти – горіхи, насіння, льодяники та ін.

 1. Варто уникати ударів в область зубів, на яких зафіксовані пластини.
 2. При здійсненні гігієни не слід застосовувати засоби для чищення з абразивними частинками.
 3. Після установки вінірів слід виключити з раціону продукти, які здатні забарвити їх, наприклад, міцний чай, червоне вино, буряк, кава тощо.
 4. У перший час після процедури фахівці радять уникати прийому крупноволокнистої жорсткої і грубої їжі.

3. Якого догляду вимагають вініри?

 1. Крім регулярного чищення зубів, лікарі рекомендують періодично проходити професійну чистку.
 2. Необхідно стежити за станом ясен.
 3. При появі зазору між накладкою і поверхнею зуба слід звернутися до лікаря.

4. Як довговічні вініри?

Композитні вініри мають обмежений термін служби, який становить не більше 5-ти років. Після закінчення цього часу накладки варто замінити, тому що вони втрачають свої естетичні властивості. У разі використання вінірів з кераміки термін їх служби практично не обмежується і залежить від правильності догляду за ними.

5. Чи можуть вініри потемніти згодом?

Вініри можуть потемніти, якщо вживати продукти, що містять барвники.

6. Що краще: вініри або реставрація?

Однозначної відповіді на питання дати не можна. Все залежить від типу, вираженості дефекту, загальної симптоматики, фінансових можливостей, а також наявності у пацієнта часу на проходження стоматологічних процедур.

Ціна вінірів в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі

Вартість установки вінірів в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві формується з урахуванням виду і обсягу дефекту, матеріалу, з якого виготовлені накладки, і кількості супроводжуючих процес лікування додаткових послуг.

 

Консультація лікаря-стоматолога

Установка одного керамічного вініра

Установка одного композитного вініра

Дізнатися точно, скільки буде коштувати поставити вініри в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі, ви зможете після первинної лікарської консультації. Щоб оформити запис на прийом, наберіть наш номер або заповніть форму на сайті клініки.

Як уникнути вінірінга

Щоб не мати потреби в установці композитних або керамічних вінірів, слід дотримуватися традиційних рекомендацій стоматологів, які спрямовані на збереження здоров’я зубів і ясен:

 • стежте за гігієною порожнини рота – не нехтуйте регулярним чищенням, зубною ниткою, користуйтеся ополіскувачами для порожнини рота;
 • вибирайте предмети гігієни (зубну пасту, щітку) ґрунтуючись на порадах свого стоматолога;
 • проходьте професійну стоматологічну чистку з періодичністю 1 раз на півроку;
 • вчасно займайтеся лікуванням стоматологічних захворювань;
 • регулярно відвідуйте стоматолога з метою профілактики (не рідше 1 разу на 6 місяців).

Варто також спланувати свій денний раціон таким чином, щоб забезпечити збагачення організму достатньою кількістю кальцію.

Наші лікарі

Стоматологи нашої клініки в мікрорайоні Варшавський завжди готові допомогти. Професійна експертність, практичний досвід, вміння виконувати поставлене завдання не тільки швидко, але і якісно – запорука вашої до нас довіри.