Імплантація зубів

Імплантація зубів – це сучасний метод відновлення втрачених одиниць. Методика дозволяє не тільки «воскресити» посмішку, але й повернути пацієнту можливість благополучно жувати. Людська щелепа влаштована так, що при тривалій відсутності зубів і жувального навантаження кісткова тканина починає атрофуватися – це призводить до безлічі ускладнень, в тому числі деформації обличчя. Щоб уникнути неприємних наслідків лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі в Києві при втраті зуба радять якомога швидше встановити на його місце імплант.

Що таке зубний імплант? Йдеться про титановий стрижень, який імплантують в щелепну кістоку. Імплант виконує роль зубного кореня і надалі утримує на собі коронку. Щоб встановити імплантат, не доводиться обточувати сусідні зуби, депульпувати їх. Дентальна імплантація – це зручне рішення. Коронки на імплантатах міцно зафіксовані, привабливо виглядають і не вимагають особливого догляду.

dis implanti dental implantlar nedir uzman dis hekimi burak kapili 5dd537c28a006
shutterstock 118733071

Переваги звернення в нашу клініку

Якщо вам або вашим близьким потрібно відновити втрачені зуби, зверніться до лікарів Стоматологічного центру “Варшавський” на Виноградарі в Києві. Ми допомагаємо пацієнтам піклуватися про здоров’я порожнини рота і повертати комфорт і впевненість, яких так бракує при проблемах з зубами. У числі незаперечних плюсів звернення до Стоматологічного центру «Варшавський»:

Комплексний підхід до вирішення вашої проблеми. Ми не ставимо пацієнтам зуби «за шаблоном» – проводимо детальну діагностику, складаємо індивідуальний план лікування з орієнтиром на особливості клінічного випадку, ваші побажання і фінансові можливості.

Лікарська експертність. В Стоматологічному центрі “Варшавський” на Виноградарі працюють стоматологи-практики. Фахівці клініки безперервно накопичують досвід, впроваджують в терапевтичний процес сучасні технології і матеріали, гарантуючи пацієнтам неперевершену якість роботи.

Приємна атмосфера. З нами надійно і затишно. Співробітники центру завжди привітні, доброзичливі, з розумінням ставляться до пацієнтів, які зіткнулися з серйозною проблемою. До нас ви можете звернутися з повною впевненістю в тому, що вам дійсно допоможуть.

Гідне технічне оснащення клініки. Застосування сучасного обладнання дозволяє нам спростити лікування, зробити процес відновлення безболісним, комфортним для вас, спрогнозувати і продемонструвати успішний результат терапії.

Швидке вирішення проблеми. Застосування різних імплантаційних методик, практичний досвід стоматологів і оснащеність клініки дозволяють нам відновлювати зуби в найкоротші терміни. В Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві поставити імплантат можна всього за кілька годин.

Імплантати в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі – все, що потрібно знати нашим пацієнтам

Пацієнт, який готується до імплантації, безсумнівно, хоче знати, з чого виготовляють імпланти, що сумісні з людським організмом і так добре заміняють собою натуральні зуби.

По суті, імплантат – це гвинт з титану або цирконію. Титанові імпланти – універсальне рішення, оскільки вони підходять більшості хворих. Матеріали різняться за хімічним складом, але по відношенню до пацієнта практично ідентичні: біологічно сумісні, не викликають алергічних реакцій. Цирконієві штучні корені рекомендовані хворим з полівалентною алергією.

Види імплантів

В класифікації всіх відомих видів зубних імплантів можна виділити кілька груп. За призначенням всі штучні корені поділяються на два типи:

 • Внутрішньокісткові імпланти. Такі імплантати в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі використовують найчастіше. Їх встановлюють в рамках класичної і одноетапної імплантації. З переваг таких стрижнів можна впевнено виділити простоту в установці і хорошу приживлюваність.
 • Позакісткові імпланти. Стрижні такого виду кріпляться в ясенній тканині або окісті. Однак використовують позакісткові конструкції тільки для тимчасової фіксації або під час підготовки до імплантації.

Види імплантів за типом фіксації

Вид фіксації штучного кореня – альтернативний критерій класифікації імплантів. У стоматологічній практиці використовують три основних види імплантів:

 • Коренеподібні. Це різновид внутрішньокісткових імплантатів. В нашій стоматологічній клініці в Києві їх використовують в більшості клінічних випадків. Важливо щоб у пацієнта напередодні імплантації зберігся достатній обсяг кісткової тканини. В іншому випадку хворому може бути показана операція по нарощуванню кістки.
 • Базальні. Такі титанові корені фіксують при неможливості проведення кісткової пластики в умовах атрофії тканини. Імпланти фіксують у твердій базальній кістці. Використовують вироби нечасто, оскільки імплантація має досить широкий перелік протипоказань.
 • Виличні. Подовжені імпланти (3-6 см), які імплантують у виличну кістку верхньої щелепи, яка не схильна до атрофії і запалення. Наші лікарі успішно проводять подібного роду операції не дивлячись на те, що вони відносяться до розряду важких. Незнімні протези пацієнту встановлюють практично відразу після імплантації зубів – під час реабілітації.

Види імплантів по конструкції

Титановий корінь складається з сталевого стрижня і з’єднувального елемента або абатмента. Видима частина конструкції – це зубна коронка, яка кріпиться до абатменту. Залежно від особливостей клінічного випадку наші імплантологи використовують один з видів імплантів:

 • Двоскладні. Класичний варіант, що складається з кореневого «тіла» і абатменту. Вироби використовуються переважно при протезуванні з відстроченим навантаженням в умовах достатнього обсягу кісткової тканини.
 • Односкладні. Йдеться про єдину конструкцію, в якій коренева частина і абатмент – це єдине ціле. Односкладні імпланти можна застосовувати при дефіциті тканини.

Види імплантів по класу

Титанові корені прийнято розділяти за вартістю і відповідними їй характеристиками на три класи:

 • Елітні (преміум-клас). До цієї групи належать імпланти Nobel Biocare, Straumann, а також шведсько-американські вироби Astgra Tech.
 • Середній клас. Імпланти Osstem (Південна Корея), Ankylos, Xive (Німеччина).
 • Бюджетний клас. До цієї групи закріплені переважно ізраїльські імпланти – Alpha Bio, Alpha Dent, а також системи Trinon Q-Implant System.

Чому в Стоматологічному центрі «Варшавський» одні імплантати коштують дорожче, інші – дешевше

У числі факторів, які визначають ціну імплантів наступні:

 • Обсяг домішок в титановому сплаві, який визначає швидкість приживлення штучного кореня. Елітні імпланти мають «чистий» склад. Цей параметр критично важливий при лікуванні пацієнтів-алергіків.
 • Поверхня титанового кореня. Характеристика, що визначає надійність фіксації імпланта в кістковій тканині. Параметр особливо важливий при не дуже хорошій якості кістки.
 • Сервіс від компанії-виробника. Йдеться про гарантійні зобов’язання, бонуси і відповідальність за якість конструкції.

Переваги та відмінності імплантів різних виробників

Для вашої зручності в таблиці нижче наведемо порівняльну характеристику імплантів, що застосовуються в Стоматологічному центрі в Варшавському мікрорайоні:

Марка імплантаПеревагиНедоліки
Alpha Dent– біосумісність
– висока естетика
– довічна гарантія
– складність установки (процес вимагає від лікаря відмінної майстерності)
Alpha Bio– можливість установки при малому об’ємі кістки
– доступна ціна
– універсальність за рахунок широкого вибору моделей
– іони алюмінію і ванадій в складі сплаву здатні викликати алергію (на етапі діагностики лікар збирає анамнез, щоб виключити це неприємне явище)
AB Dental Devices– проста і малоінвазивна установка за рахунок гострого різблення
– прискорена остеоінтеграція
– біологічна сумісність
– переважно використовуються в рамках одноетапної імплантації з одномоментним навантаженням
MegaGen– висока естетика
– можливість фіксації в кістку любої якості
– доступна ціна
– мало відомі і поширені на території України
Trinon Q-Implant System– чистий склад та протравлена поверхня
– висока приживляємість
– універсальність
– неможливість вживляння імплантів пацієнтам з алергією на титан
Konus k3pro– зручність конструкції
– надійність кріплення
– біологічна сумісність
– порівняно висока вартість
Nobel Biocare– висока приживляємість
– проста і передбачувана імплантація
– поліпшена біосумісність
– висока ціна

Термін служби імплантів

Багато виробників дають на свою продукцію довічну гарантію. При правильному догляді штучні корені дійсно здатні пережити своїх власників. Ортопедична конструкція, встановлена ​​на імплант служить від 3 до 20 років. Термін служби залежить від виду протеза і матеріалу, з якого його виготовлено.

Способи установки зубних імплантів

Залежно від виду імплантації (класична, одноетапна) і, відповідно, типу імпланта стоматолог-хірург вибирає один із способів установки конструкції:

 • З відшаруванням ясеневого клаптя. Найпоширеніший спосіб, який використовують при класичній імплантації. Метод має на увазі розріз ясна, відшарування ясеневого клаптя, формування кісткового ложа і накладання швів на рану. У такому випадку застосовують двоскладні імпланти.
 • Мініінвазивний. В такому випадку імплантолог вгвинчує односкладний імплант в щелепну кістку через прокол в яснах, без розрізів і створення кісткового ложа. Шви лікар теж не накладає.

Щоб забезпечити точність розташування імпланта в кістці, при мініінвазівній операції лікар готує хірургічний шаблон або трафарет.

Як встановлюють імпланти в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі                        (етапи установки)

Установка імплантатів в нашому Стоматологічному центрі в Києві проводиться за наступним алгоритмом:

 • Діагностика. Після первинного огляду лікар направить пацієнта на комп’ютерну томографію (для оцінки якості і об’єму кістки). Стоматолог підбирає потрібну модель імплантів, в комп’ютерній програмі «програє» етапи лікування.
 • Санація ротової порожнини. Крім усунення стоматологічних проблем (лікування карієсу, пульпіту, ясен і ін.), пацієнту показана професійна гігієнічна чистка.
 • Вживлення імплантів. Штучний корінь імплантують в кістку щелепи методом відшарування ясеневого клаптя або через прокол в яснах.
 • Формування ясен. При класичній операції формувач ясен (спеціальну металеву шайбочку) ставлять при завершенні процесу остеоінтеграції – через 3-6 місяців. Виріб потрібно носити близько двох тижнів.
 • Установка абатмента і коронки. Після зняття формувача ясен лікар фіксує сполучну ланку (абатмент) і встановлює постійну коронку (в рамках двоетапної імплантації).

Якщо мова йде про одноетапну імплантацію, на 2-3 день після операції імплант навантажують тимчасовим протезом. Його трохи виводять з прикусу, щоб не перенавантажувати, і змінюють на постійний після повного приживлення штучного кореня.

Нарощування кісткової тканини

Кісткова пластика найчастіше потрібна при імплантації «під ключ» в умовах дефіциту кісткової тканини на щелепі. Приблизно через півроку після втрати зуба в місці його відсутності починає відбуватися спадання кістки. Якщо пацієнт звернувся до лікаря не відразу після втрати зуба, є велика ймовірність, що згодом доведеться проводити кісткову пластику. Інакше імплантам просто не буде за що «зачепитися».

Однак операція, навіть в умовах атрофії кістки, потрібна далеко не завжди. Рішення про необхідність її проведення приймає лікар, виходячи з ситуації конкретного пацієнта.

Реабілітація після установки імплантів

Наскільки довго будуть відновлюватися тканини після операції, залежить від виду імплантації і загального стану здоров’я пацієнта. Якщо лікар розрізав ясна і накладав шви, відновлення займе трохи більше часу, ніж у випадку з мініінвазивним втручанням. В середньому цей період триває 7-10 днів.

Відторгнення імплантів

При дотриманні технології проведення імплантації ризик відторгнення імпланта становить 1-2%. Звести ризик до мінімуму дозволить ретельне дотримання лікарських рекомендацій в реабілітаційний період.

Набряк, невеликий біль, незначне підвищення температури тіла – це ймовірні, цілком нормальні симптоми, які можуть спостерігатися після імплантації. У переважній більшості випадків через 5-7 днів вони проходять. Якщо ж симптоми зберігаються, необхідно звернутися до лікаря.

Протипоказання до постановки імплантів

При певних захворюваннях або станах організму проводити хірургічне втручання дуже ризиковано. Деякі патології ускладнюють процес приживлення імплантів. Лікар Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві порекомендує альтернативний спосіб вирішення проблеми при наступних абсолютних протипоказаннях до операції:

 • остеопороз;
 • захворювання центральної нервової системи;
 • порушення процесу згортання крові;
 • патології ендокринної системи;
 • онкологічні захворювання до стадії ремісії.

Є певні стани організму, при яких вживлення імплантів в принципі можливо, але тільки при дотриманні певних умов або після лікування. До відносних обмежень відносяться: вагітність і грудне вигодовування, патології прикусу, інфекції, респіраторні захворювання та ін.

Поширені запитання

Чи боляче встановлювати імплант?

Ні, в процесі імплантації пацієнт не відчуває болю. Коли анестетик перестає діяти, з’являється невеликий біль. Його можна вгамувати препаратами, прописаними лікарем.

Чи можна проводити імплантацію при діагнозі «цукровий діабет»?

Якщо глікований гемоглобін до 6%, операцію проводити можна. Якщо показник від 6 до 8%, імплантація можлива, але вимагає особливої ​​підготовки. Більш високий показник – абсолютне обмеження до втручання.

Коли виправляти прикус - до імплантації або після?

Якщо зуби довго відсутні, сусідні зубні одиниці завжди трохи нахиляються в сторону. Це перешкоджає правильній установці імпланта. Тому на область дефекту необхідно встановити брекети, щоб зуби вирівнялися до імплантації.

Ціна установки імплантів в Стоматологічному центрі “Варшавський” на Виноградарі

Вартість послуг Стоматологічного центру «Варшавський» формується з урахуванням складності проблеми, використовуваних матеріалів і препаратів, обсягу додаткових послуг, які призначає лікар:

Первинний огляд і консультація лікаря-імплантолога

Комплексна імплантація All-On-4

Установка формувача ясен

Синус ліфтинг

Імплантація “під ключ” за 1 імплантат

Комплексна імплантація All-On-6 

Операція по нарощуванню кісткової тканини на нижній щелепі

Дізнатися точно, скільки буде коштувати поставити зуб в нашій клініці в Києві, ви зможете після первинної консультації та діагностики. Щоб записатися на прийом до імплантолога, зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Як уникнути імплантації


Єдиний спосіб уникнути імплантації – це зберегти здоров’я не тільки зубів, але і всієї ротової порожнини. Наші лікарі закликають пацієнтів не нехтувати профілактичними візитами до стоматолога, приділяти достатньо часу гігієні порожнини рота.

Позапланове відвідування лікаря показано при наступних неприємних симптомах:

 • зуб болить, турбує дискомфорт при жуванні;
 • з’явився неприємний запах з рота;
 • кровоточать ясна;
 • ясна відійшли від зуба або гнояться;
 • на емалі з’явилися плями, вона змінила колір;
 • випала пломба;
 • зубні протези стали рухливими.

Якщо вас або ваших близьких турбує один або декілька неприємних симптомів, запишіться до нашого лікаря по телефону. З гострим болем ми приймаємо пацієнтів без попереднього запису.

Лікарі Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві

У нашому центрі працюють лікарі з досвідом. Щодня кваліфіковані імплантологи допомагають пацієнтам навіть в найскладніших випадках. Будьте впевнені – ми допоможемо вам, коли інші розводять руками.

Послуги нашої стоматології

Лікування зубів

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

Ортодонтія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Лікувальна стоматологія

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи і підхід до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Ортодонтія

Напрямок в сучасній стоматології, що дозволяє вирішити навіть найсерйозніші проблеми з прикусом зубів

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

«Після детального вивчення відгуків в Інтернеті зупинилася на центрі “Варшавський “. На першому прийомі лікар уважно мене оглянув, направив на рентген. Відразу порадував підхід Камінського Руслана Станіславовича: все по справі, без витіюватих фраз і реклами. Операція імплантації пройшла успішно! Я дуже задоволена!»

avatardefault

Ольга, Київ

«Робила в клініці імплантацію верхнього ряду. На першому етапі мені підлікували зуби, провели профчистку. На все це пішло кілька днів. Імпланти поставили швидко, без болю, практично відразу встановили тимчасові протези. Поки ходжу з ними. Ціни теж дуже порадували, в порівнянні з іншими клініками. Принаймні, тут знаєш, за що платиш.»

avatardefault

Ірина Миколаївна, Київ

«Поставили в центрі імпланти Нобель. Завжди знав, що як тільки доведеться робити імплантацію, встановлю саме їх. Після імплантації все швидко зажило (відновлювали два зуба). Кістку нарощувати не довелося. Імпланти давали про себе знати тільки в перший тиждень, потім ніби їх і не було. Скоро повернуся в клініку за цирконієвими коронками. Дякуємо!»

avatardefault

Олександр, Київ

«Особисто я задоволена роботою. Камінський Руслан Станіславович встановив мені два імпланти. Все пройшло так швидко, що я навіть не очікувала. Все питала, переживала, а виявилося – даремно. Дуже вам дякую!»

avatardefault

Олена, Київ

«Поставив 3 імпланти в стоматології “Варшавський”. На все про все пішло близько 6 місяців. При установці біль був незначний, приживлення пройшло без ускладнень. Загалом, все добре!»

avatardefault

Тимофій, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00