Послуги ортодонта

Гарна посмішка – запорука краси і показник здоров’я порожнини рота. Однак, пацієнтам з недосконалостями зубного ряду не варто засмучуватися: сучасна стоматологія здатна вирішити навіть найсерйозніші проблеми з прикусом. Для цього існує розділ стоматології – ортодонтія.

 У Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі пацієнтів з патологіями прикусу і зубного ряду лікують за розумними цінами. У нашій клініці допомагають дорослим і дітям з гарантією позитивного результату. Підсумком роботи наших досвідчених ортодонтів стане не тільки гарна посмішка, але й корекція профілю і овалу обличчя, позбавлення від неприємних наслідків патології.

img 4.jpg.pagespeed.ce .tqq3ckma i
depositphotos 94824444 l 2015

Переваги звернення в нашу клініку

За статистикою, близько 60% дорослих мають потребу в послугах лікаря-ортодонта. Існує думка, що аномальний прикус дорослого виправити вже неможливо, але це не так. Сучасні терапевтичні методи дозволяють скорегувати прикус пацієнту будь-якого віку.

 Показати дитину дитячому ортодонту слід навіть при відсутності проблем. У маленьких пацієнтів кісткова тканина ще не сформована, вона більш податлива, і тому ортодонтичне лікування виявляється нетривалим і більш ефективним.

 Запишіться на прийом до лікаря-ортодонта Стоматологічного центру «Варшавський» в Києві. Звернувшись до нас зі своєю проблемою, ви можете розраховувати відразу на кілька привілеїв:

Розробка індивідуальної методики комфортного ортодонтичного лікування. Ми успішно працюємо з усіма видами брекет-систем – від класичних конструкцій Damon до «невидимих» брекетів і елайнерів. Ортодонти Стоматологічного центру “Варшавський” підбирають терапевтичний метод з урахуванням особливостей клінічного випадку, ваших побажань і фінансових можливостей.

Організація абсолютної безпеки лікування. У Стоматологічному центрі «Варшавський» в Варшавському мікрорайоні дотримуються всіх вимог безпеки при наданні ортодонтичних послуг: забезпечується стерильність матеріалів і обладнання, проводиться санітарне прибирання приміщень, застосовуються одноразові стерильні інструменти і матеріали.

Високий рівень сервісу для пацієнтів. Стоматологічний центр «Варшавський» на Виноградарі робить все, щоб вам було комфортно. До ваших послуг висококваліфікований обслуговуючий персонал, спокійна атмосфера та інші важливі дрібниці, які допоможуть розслабитися і налаштуватися на позитивний лад.

Можливість комплексного діагностичного обстеження. До початку лікування наші лікарі проводять детальну діагностику. Більшу частину діагностичних заходів ви можете пройти в стінах нашої клініки.

Отримання кваліфікованої лікарської допомоги в складних клінічних випадках. Пацієнтам з найнепростішими клінічними випадками традиційно рекомендують Стоматологічний центр «Варшавський» на Виноградарі. Наші ортодонти проводять ексклюзивне лікування хворих з зубощелепними аномаліями в сполученні з м’язово-суглобовою дисфункцією, дефектами зубних рядів, патологіями періодонта.

Ортодонтичне лікування в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві

Ортодонтія – це особливий розділ стоматології, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою зубощелепних аномалій. Ортодонтичне лікування передбачає установку брекетів або носіння спеціальних кап, елайнерів, пластинок, які підходять як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів.

 У числі показань до ортодонтичного лікування:

 • аномалії прикусу;
 • скупченість положення зубів;
 • наявність великих міжзубних проміжків;
 • труднощі з прорізуванням зубів у дітей (нестача місця);
 • порушення функції мови (дефекти дикції).

Діагностика перед ортодонтичним лікуванням

Перед ортодонтичним лікуванням лікарі нашої клініки проводять поетапну діагностику. Вона дуже важлива при лікуванні дефектів прикусу у дітей, підлітків і дорослих пацієнтів, оскільки дозволяє визначити оптимальний хід лікування в конкретному клінічному випадку. Детальна діагностика включає в себе наступні етапи:

 • Зняття зубних відбитків. Для цих цілей фахівець використовує альгінатну або силіконову основу, на базі якої виготовляється гіпсовий макет щелепи.
 • Ортопантомограма. Рентгенологічне обстеження, яке дозволяє оцінити стан зубних коренів і навколишніх тканин.
 • Телерентгенограма. Рентген в бічній проекції черепа. Оцінивши цей знімок, ортодонт визначає кут нахилу передніх зубів на обох щелепах, а також напрямок розвитку щелепної дуги.
 • Комп’ютерна томограма і фотопротокол (діагностичні фотографії). З їх допомогою будують віртуальну модель щелепного апарату.

Ці діагностичні методи дозволяють ортодонтам нашої клініки робити детальні розрахунки для складання оптимального плану лікування, та гарантувати максимально швидкий і якісний результат терапії.

Підготовка до ортодонтичного лікування

До початку ортодонтичного лікування пацієнту проводять повну санацію порожнини рота:

 • проліковують карієс, пульпіт, інші стоматологічні захворювання;
 • знімають запалення і усувають причини їх появи;
 • проводять професійну чистку зубів (усувають наліт і зубний камінь).

При використанні брекетів зуби переміщуються і відчувають значне механічне навантаження, а карієс здатний знижувати і послаблювати міцність зубів. Санація необхідна для поліпшення стану порожнини рота, щоб під час лікування і після нього у пацієнта не розвинулися ускладнення.

За санацією слід провести ремінералізацію, щоб зміцнити зубну емаль. Процедура необхідна для профілактики стоматологічних захворювань, оскільки в період носіння брекетів гігієна порожнини рота буде утруднена.

Додатково можна звернутися за консультацією до гігієніста. Фахівець допоможе підібрати зубну щітку, пасту і навчить правильно доглядати за порожниною рота під час терапії.

Після цього стоматолог-ортодонт призначить план відвідувань для оглядів. Найчастіше вони проводяться раз в три місяці, щоб виключити ризик появи карієсу. Під час профілактичних оглядів можливе виконання профгігієни і ремінералізації.

Виправлення прикусу у дітей і підлітків

У числі найменших пацієнтів Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі діти 5-6 років. У цьому віці відбувається активне зростання організму, і зуби легко піддаються коригуванню. Для виправлення дитячого прикусу можна застосовувати такі способи:

 1. Міотерапія. Корекція прикусу відбувається без використання брекетів. Цей метод складається з комплексу вправ, які спрямовані на тренування жувальних і мімічних м’язів. Методика підходить для дітей чотирьох років.
 2. Апаратний. Стоматолог може прийняти рішення встановити дитині один з апаратних механізмів – брекети, капи та ін. Таким способом лікують дітей у віці від 6-ти років.
 3. Хірургічний. Метод полягає в оперативному втручанні на щелепи. Актуальний при важких випадках, що не піддаються іншим видам коригування.
 4. Ортопедичний. Прикус виправляють за допомогою вінірів (тонких керамічних накладок на зуби).
 5. Комплексний. Включає в себе кілька методів виправлення прикусу.

Виправлення прикусу у дорослих

Брекети призначені для пацієнтів будь-якого віку. Тому для того, щоб виправити прикус або вирівняти зуби в дорослому віці, досить просто звернутися до ортодонта Стоматологічного центру «Варшавський». Наша клініка може запропонувати вам відразу кілька способів вирішення проблеми:

 • капи, елайнери, трейнери (застосовуються при незначних порушеннях);
 • брекети (з їх допомогою усуваються значні дефекти прикусу);
 • хірургічне втручання.

Виправлення прикусу має великий вплив на здоров’я, а естетичний вигляд посмішки буде приносити задоволення після закінчення терапії.

Види ортодонтичних апаратів

Існує безліч ортодонтичних конструкцій, які відрізняються механізмом дії, способом і місцем кріплення, матеріалом. У Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві застосовують найсучасніші на сьогодні апарати:

 • Металеві брекети. Їх можна сміливо назвати найпоширенішими. Вони недорогі і надійні, здатні впоратися навіть з самими серйозними порушеннями. Якщо покрити металеву систему спеціальним тефлоновим шаром, її зовнішній вигляд помітно покращиться.
 • Керамічні брекети. Конструкції з кераміки естетичні, візуально їх ледь можна відрізнити від природної зубної емалі. По міцності системи поступаються металу, тому вимагають дбайливого до себе ставлення.
 • Сапфірові брекети. Прозорі ортопедичні вироби , які красиво переливаються. Це найкращий варіант для людей, які цінують естетику. Сапфір – дуже міцний по природі матеріал, тому ймовірність поломки системи при носінні вкрай мала.
 • Пластикові брекети. Такі вироби в нашому Стоматологічному центрі в Варшавському мікрорайоні використовують рідко, тому що вони не самі міцні та довговічні. Щоб хоч трохи підвищити надійність конструкції, ортодонти фіксують між зубами і скобою спеціальну підкладку, яка імітує анатомічну форму зубів і підвищує якість фіксації системи.

Залежно від способу кріплення брекет-системи бувають лігатурними і безлігатурними (самолігуючі). У першому випадку ортодонтичну дугу утримують еластичні лігатури, у другому – дуга кріпиться за рахунок спеціальних замків. Безлігатурні брекети дозволяють зменшити тривалість терапевтичного курсу приблизно на 3-4 місяці. З такими системами відвідувати ортодонта належить не частіше, ніж раз на півтора місяці.

Залежно від місця фіксації брекет-системи бувають вестибулярними і лінгвальними або «невидимими». Перші розташовуються на зовнішній стороні зубного ряду і помітні оточуючим. Другі наклеюються на внутрішню поверхню зубних одиниць, за рахунок чого залишаються непомітними для оточуючих. Лінгвальні системи кращі з естетичної точки зору, проте, працювати з ними не завжди зручно і доглядати за «невидимками» важче, ніж за вестибулярними брекетами.

На особливу увагу наших пацієнтів заслуговують брекети Damon. Вони користуються великою популярністю в нашій клініці, тому що дозволяють скоротити терапевтичний курс приблизно на 20%. Їх можна носити як дорослим, так і дітям. Damon комфортні у використанні, привабливі на вигляд. Технологія дозволяє створити унікальну брекет-систему, яка до дрібниць враховує особливості будови зубощелепної системи пацієнта.

Знімні ортодонтичні системи

Серед знімних ортодонтичних апаратів добре себе зарекомендували капи і трейнери для зубів. Силіконові або пластикові капи, які легкі і еластичні, особливо охоче використовуються ортодонтами Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі в лікуванні молочного прикусу. Вони допомагають вирішити такі поширені проблеми, як:

 • скупченість зубів;
 • широкі міжзубні проміжки у фронтальному ряду;
 • зміщення зубних одиниць щодо осі.

Трейнери (пластинки на зуби) підходять для виправлення дитячого прикусу в 7-10 років (коли прорізуються корінні зуби). Вони особливо необхідні у випадках, коли фахівець бачить необхідність в стимуляції росту щелепи.

Тривалість лікування

Лікування неправильного прикусу триває приблизно 1,5 року (у дорослих пацієнтів). Цей термін може пролонгуватись і до 3-х років унаслідок індивідуальних особливостей організму. Наприклад, віку людини або складності випадку. У дітей цей процес відбувається швидше, приблизно за 6-12 місяців.

Поширені запитання

В якому віці краще лікуватися у ортодонта?

Набагато простіше вирішувати ортодонтичні проблеми в дитячому віці, тому познайомити дитину з ортодонтом доцільніше приблизно в 5-6 років. Коли краще почати лікування, визначить лікар, базуючись на особливостях клінічного випадку.

Чи викликає біль ортодонтичне лікування?

Вплив ортодонтичної дуги викликає подразнення нервових закінчень, тому лікування брекетами може викликати невеликий біль, особливо, в період звикання до конструкції.

Як часто потрібно відвідувати ортодонта під час лікування?

Періодичність візитів до ортодонта залежить від типу патології і виду використовуваної конструкції. Якщо пацієнт носить самолігуючі системи, відвідувати лікаря потрібно 1 раз в 1,5-2 місяці. При використанні лігатурних конструкцій бачитися з лікарем доведеться частіше.

Від чого залежить успішність лікування?

Успіх лікування залежить від виду патології та різновиду використовуваного ортодонтичного апарату. Металеві брекети в цьому плані найбільш надійні і дозволяють вилікувати серйозні аномалії за порівняно короткий проміжок часу.

Що потрібно зробити для закріплення результату лікування?

Після зняття брекет-системи лікар нашої клініки встановить на зуби пацієнта спеціальні капи – ретейнери. Їх необхідно буде носити в ретенційний період – коли зуби фізіологічно намагаються зайняти звичне положення. Тривалість використання ретейнера визначається індивідуально.

Чи псує постановка ортодонтичних апаратів зуби?

Брекети й інші ортодонтичні апарати не псують зуби, але тільки за умови дотримання правил гігієни і рекомендацій ортодонта.

Як доглядати за зубами під час ортодонтичного лікування?

Особливість гігієни порожнини рота в цей період полягає у використанні спеціальних щіточок для очищення апаратів і зубів. Не варто нехтувати і зубною ниткою. Пацієнтам з брекет-системами показана також і регулярна професійна чистка.

Вартість ортодонтичного лікування в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві

Вартість ортодонтичного лікування в нашій клініці на Виноградарі формується з урахуванням виниклої проблеми, обраної терапевтичної методики, матеріалу, з якого  виготовлено ортодонтичній апарат.


Консультація та огляд лікаря-ортодонта

Установка керамічної брекет-системи

Корекція брекет-системи

Установка металевої брекет-системи

Установка сапфірових брекетів

Зняття брекетів

Щоб дізнатися точну вартість ортодонтичного лікування в нашій клініці в Варшавському мікрорайоні Києва, запишіться на первинну консультацію до ортодонта. Для запису на прийом зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Як уникнути походу до ортодонта


На жаль, зачатки ортодонтичних патологій формуються у дитини ще в утробі матері. Починаючи з 20-го тижня вагітності майбутній мамі необхідно вживати достатню кількість фтору і кальцію. Після народження малюка варто подбати про регулярне і збалансоване харчування крихти, по можливості відмовитися від штучного вигодовування. Якщо дитина смокче палець, довго не може розлучитися з соскою, ризик розвитку патологічних змін зростає, особливо, якщо має місце генетична схильність.

Очевидним заходом профілактики проблем з прикусом стає регулярне відвідування стоматолога, який зможе вчасно розпізнати порушення і порадити адекватне лікування.

Наші лікарі

Наші лікарі-ортодонти регулярно поповнюють базу своїх теоретичних знань, відвідуючи тематичні семінари і конференції. Однак, кожен з наших фахівців – це, перш за все, практик, який щодня допомагає хворим позбутися проблем з прикусом і уникнути їх ускладнень.

Послуги нашої стоматології

Лікування зубів

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Імплантація зубів

Сучасний напрямок в стоматології відновлення втрачених зубів за допомогою довговічних надійних імплантів

Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби

«Встановлював брекет-систему у лікаря Носуленко Юлії Олегівни. Два ряди поставили за 1 годину 15 хвилин. Ціна відповідає якості наданих послуг. Дякую! Буду лікуватись!»

avatardefault

Кирило, Київ

«Хочемо всією сім’єю відзначити високий професійний рівень лікарів-ортодонтів Стоматологічного центру «Варшавський» на Виноградарі. Дякуємо за те, що взялися за, здавалося б, безнадійну справу, обійшлися без єдиного видалення і зберегли здорову посмішку нашій дитині. А в минулому році ортодонт з державної клініки відмовилася нам допомагати. Шкода тільки, що стільки часу втратили!»

avatardefault

Олександр, Київ

«Нарешті зважилася поставити брекет-систему, клініку вибрала за порадою родички. Чудова клініка з дуже приємним і висококваліфікованим персоналом. Спасибі всій команді клініки за якісну роботу. Всі процедури проходили безболісно і з чудовим настроєм!)) Процвітання вам і успіхів!»

avatardefault

Ірина Миколаївна, Київ

«Крута стоматологія! Ставив собі тут сапфірові брекети. Лікар відмінний, відповіла на всі питання, допомогла підібрати щітки і, що найприємніше – без болю поставила брекети. Ходжу і радію!»

avatardefault

Олександр, Київ

«Дуже затишна клініка в Варшавському районі столиці. Все акуратно, без затримок. Порадував привітний персонал, розуміючі лікарі. Ціни нормальні, якщо врахувати, що саме тут мені нарешті допомогли з моїми проблемними зубами. Велике спасибі!»

avatardefault

Олена, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00