Протезування зубів

Протезування зубів – це високотехнологічний процес, який дозволяє швидко і безболісно відновити зруйновані або втрачені зуби. Хороший стоматолог-ортопед допоможе відновити посмішку навіть при повній відсутності зубів – ви знову зможете повноцінно пережовувати їжу, насолоджуватися бездоганною посмішкою і забудете про дискомфорт і незручність.

Установка зубних протезів в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі – це реальна можливість отримати міцні, привабливі на вигляд нові «зуби» з гарантією довгострокового результату. У нашій стоматології ви завжди можете вибрати той тип протезування, який влаштує вас за вартістю і основними параметрами – надійності, естетики та комфорту.

5af262a051aa6639d757a681 dentalimplants
dentist in turkey

Переваги протезування в нашій клініці

Відновити зруйновані або втрачені зуби в Варшавському мікрорайоні Києва радять в Стоматологічному центрі «Варшавський». Нас рекомендують не дарма – в числі незаперечних переваг стоматології:

Лікарська експертність. Наші лікарі не просто тримають в руках дипломи, вони справжні практики. Після проходження атестації на предмет знань стандартів наші стоматологи продовжують розвиватися в знаннях, підвищують кваліфікацію. Таке прагнення до професійного росту дарує нашим пацієнтам можливість швидко, безболісно відновлювати зуби і довгі роки насолоджуватися результатом роботи ортопедів навіть в найскладніших клінічних випадках.

Комплексний підхід. При необхідності наші лікарі кооперуються, обговорюють проблему, демонструючи глибоке занурення в клінічний випадок. Ми не лікуємо пацієнтів «за шаблоном» – практикуємо індивідуальний підхід, спираючись на особливості організму хворого, його особисті побажання і фінансові можливості.

Приємна атмосфера. В нашій стоматологічній клініці пацієнтам спокійно, затишно. Ми не змусимо вас чекати під дверима лікарського кабінету, хвилюватися, займатися паперовою тяганиною. Наш персонал проявляє розуміння, щиро бажає вам допомогти, а не просто продати послугу.

Якість виконуваної роботи. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками матеріалів і препаратів, маємо на руках сертифікати придбаної продукції, працюємо з кількома провідними зуботехнічними лабораторіями Києва. На кожному етапі протезування лікарі нашого центру роблять знімки, фотографії, заповнюють необхідні документи. Наші фахівці відповідальні за результат лікування, тому ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи.

Відновлення зубів в короткий термін. За рахунок використання інноваційних технологій і сучасних стоматологічних матеріалів, а також завдяки грамотній організації робочого процесу і згуртованості колективу нам вдається вирішувати ваші проблеми швидко. Економія часу пацієнта ніколи не позначається на результаті лікування.

Протезування зубів в Стоматологічному центрі «Варшавський»

Після детальної діагностики і консультації лікар-ортопед приступає до вибору методу лікування. У нашій стоматології практикують такі способи відновлення зубів:

 1. Знімне протезування. Цей спосіб вирішення проблеми приваблює своєю невисокою ціною. Найчастіше знімне протезування виручає пацієнтів з беззубою щелепою і тих, які в подальшому планують поставити імпланти і незнімні ортопедичні вироби. Установка недорогого протеза стає тимчасовим рішенням. У Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі пацієнтам можуть запропонувати встановити:
  • гнучкий нейлоновий протез. Виріб перевершує класичний акриловий протез за рахунок своєї легкості і пластичності. Нейлон витримує істотні навантаження, не натирає слизову, не набухає в роті і не викликає алергії.
  • бюгельний протез. Бюгель має вигляд дуги з пластиковим базисом в формі ясна, на якій встановлені штучні «зуби». Стоматологи радять ставити бюгельний протез при відсутності декількох одиниць і неможливості фіксації незнімних виробів.
 2. Незнімне протезування. Конструкції неможливо зняти самостійно – знадобиться допомога лікаря. Вони дорожче знімних, але при цьому вони більш довговічні і зручні. Крім цього, незнімні вироби дозволяють домогтися рівномірного розподілу жувального навантаження на щелепні кістки, попереджаючи їх атрофію. Найпростіший тип незнімного протеза – це вкладка на зуб. Залежно від ступеня руйнування твердих тканин наш стоматолог приймає рішення встановити один з видів мікропротезів:
  • відновлювальна або керамічна вкладка на зуб. Гарна альтернатива звичайній пломбі, яка встановлюється при руйнуванні зуба на 50-70%. На відміну від пломби вона не «сідає» і не змінює колір.
  • культьова вкладка. Ортопедичну конструкцію використовують при руйнуванні зуба більш ніж на 70%. Мікропротез відновлює і коронкову, і кореневу частину. Вкладка складається з штифта (його фіксують в зубноий канал) і культі.

  Найчастіше при значному руйнуванні зуба захистити його від подальшого руйнування вдається повноцінним одиночним протезом:

  • коронка на зуб. Методика виправдана при значному руйнуванні коронкової частини і задовільному стані кореня. Поодинокі протези виготовляють в зуботехнічній лабораторії або із застосуванням 3D моделювання. Спосіб створення протезів визначається їх матеріалом:
   • металокерамічна коронка. Конструкція такого типу має металевий каркас і верхній облицювальний шар з стоматологічної кераміки. Такі протези вибирає більшість наших пацієнтів: вони міцні і естетичні, переважно використовуються для установки в зоні жувальних зубів.
   • безметалова кераміка. Привабливі на вид, гіпоалергенні поодинокі протези, виготовлені з пресованої кераміки. Унаслідок відносної крихкості матеріалу їх радять ставити виключно на передні зуби.
   • цирконієва коронка. Безпечні, естетичні, міцні і довговічні вироби. Конструкції такого типу можна використовувати для протезування в жувальній і фронтальній зонах.

Мостовидний протез – ортопедична конструкція, що застосовується в разі відсутності одного або декількох поруч розташованих елементів. Края виробу – це коронки (на опірні одиниці), середина – штучні фрагменти ряду. Протез можна встановити тільки при наявності в роті пацієнта, як мінімум, двох здорових опірних зубів.

 1. Протезування на імплантатах. Лікування передбачає заміну не тільки коронкової частини пошкодженого зуба, але і його кореня. У щелепні кістки на місце відсутніх зубних одиниць імплантують титанові стержні – імпланти, які в подальшому навантажують незнімним протезом.
 2. Вінірінг. Тонкі пластинки на зуби кріплять із зовнішньої сторони зубного ряду. Вони дозволяють замаскувати незначні дефекти, наприклад, відколи, потемніння емалі, тріщини, непривабливі старі пломби, терапевтичного ефекту від мікропротезів очікувати не варто.

Поширені запитання

Що краще поставити – пломбу чи вкладку?

Однозначно відповісти на питання не можна: все залежить від обсягу пошкоджених тканин і місця розташування запального вогнища.

Якщо всі жувальні зуби випали, залишилися тільки передні, чи можна носити класичний знімний протез?

Ні, знімний виріб встановлюють тільки при повній відсутності зубів. Якщо збереглися передні зуби, наш лікар порекомендує встановити бюгельний протез на замках або кламерах.

Який тип протезування краще вибрати при повній відсутності зубів?

Сучасне надійне рішення проблеми – це імплантація. Технології дозволяють відновити беззубу щелепу навіть не вдаючись до класичної операції з відкладеним навантаженням. При відсутності протипоказань нові зуби можна отримати практично відразу після вживлення імплантів.

Як доглядати за вінірами?

Нічого особливо робити не доведеться: необхідно регулярно чистити зуби, користуватися ополіскувачем і зубною ниткою. Варто лише уникати різких температурних перепадів в їжі та напоях і не їсти занадто тверді продукти.

Ціни на протезування

Вартість протезування зубів в Стоматологічному центрі «Варшавський» на Виноградарі в Києві формується з урахуванням складності проблеми, використовуваних матеріалів і препаратів, кількості супроводжуючих процес лікування додаткових послуг.

Консультація та огляд ортопеда

Культьова вкладка

Коронка з діоксиду цирконію

Протезування всієї щелепи «All-on-6»

Повний знімний нейлоновий протез

Цільнокерамічна вкладка

Металокерамічна коронка

Протезування всієї щелепи «All-on-4»

Частковий знімний нейлоновий протез

Бюгельний протез

Дізнатися точно, скільки буде коштувати відновити зуби в Стоматологічному центрі «Варшавський» в Києві, ви зможете після первинної лікарської консультації. Для запису на прийом до нашого ортопеда зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Як уникнути протезування

 

Профілактика протезування зубів полягає в регулярному догляді за порожниною рота. Прості щоденні дії допоможуть уникнути багатьох хвороб, а значить – зберегти свої зуби.

Мінімум один раз на 6 місяців слід відвідувати стоматолога для проходження профілактичних оглядів. З такою ж періодичністю варто робити професійну чистку зубів.

Позапланово відвідати лікаря необхідно при появі таких неприємних симптомів, як:

 • підвищена чутливість зубів до холодного та гарячого;
 • почервоніння, кровоточивість ясен;
 • неприємний запах з рота (якщо він не пов’язаний з іншими захворюваннями);
 • періодичний зубний біль.

 

Стоматологи нашої клініки надають допомогу дорослим і дітям. Ми допомагаємо не тільки планово, а й пацієнтам з гострим болем. Не терпіть біль і не ігноруйте проблему, поки вона не привела до втрати зуба й інших неприємних наслідків – зверніться в Стоматологічний центр «Варшавський».

Наші лікарі

У Стоматологічному центрі «Варшавський» працюють досвідчені стоматологи, які допомагають хворим, коли інші лікарі лише співчувають і розводять руками. Ваше здоров’я в надійних руках.

 

Послуги нашої стоматології

Лікування зубів

Сучасна стоматологія використовує інноваційні методи до діагностики, лікування, профілактики хвороб зубів і порожнини рота

Естетична стоматологія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що дозволяє усунути різні патології зубних захворювань сучаснимі хірургічними методами

Дитяча стоматологія

При консультаціях та лікуванні дитячих зубів наш лікар стоматолог враховує особливості розвитку зростаючого організму дитини

Імплантація зубів

Сучасний напрямок в стоматології відновлення втрачених зубів за допомогою довговічних надійних імплантів

Ортодонтія

Розділ в сучасній стоматології, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів, відновити їх форму, позбутися від інших дефектів

«Хочу висловити величезну подяку хірургам клініки. Йшов на імплантацію без грама страху, тому що відразу було ясно, що лікарі знають, що роблять. Поставили імпланти без болю і ускладнень. Ортопеди теж великі молодці. Протез встановили без затримок, зручний, міцний. Лікування обійшлося порівняно недорого. Я задоволений!»

avatardefault

Максим Вікторович, Київ

«Напевно, багато хто боїться стоматологів, особливо, коли мова йде про відновлення зубів. З відвідуванням цього центру весь страх у мене кудись пропав. Лікарі справляються дуже швидко, якісно, ​​ціни не кусаються. Ставив бюгельний протез – ношу і радію. Далі – тільки сюди!»

avatardefault

Олександр, Київ

«Ставлю міцну п’ятірку всьому колективу центру. Уважні, привітні, розуміючі – лікарі від Бога! Змінювала старі знімні протези. Поставили швидко, без тяганини і болю. Набагато комфортніше колишніх і ціна хороша, дякую!»

avatardefault

Ірина Михайлівна, Київ

«Чудово! Ось уже більше 5 років відвідую клініки «Люкс-А32», зокрема стоматологію «Варшавський». Завжди дуже задоволений теплим прийомом. Якість обслуговування на висоті. Ніколи не втюхують те, що не потрібно – все тільки у справі. Особливо радує оперативність роботи – за це окрема подяка!»

avatardefault

Михайло

клієнт мережі клінік

«Висловлюю щиру подяку фахівцям центру. Ставила в клініці верхні зуби. Знайомі відмовляли мене від імплантації, а даремно! Тут зробили все акуратненько, не боляче. Я навіть не очікувала, що все так швидко пройде. Ношу імпланти вже 3 місяці. Не турбують, дуже задоволена! Готуюся до протезування в стоматологічному центрі «Варшавський».»

avatardefault

Ксенія Анатоліївна, Київ

health icon 10 2

Ми завжди готові Вам допомогти

Працюємо: Понеділок – неділя з 9-00 до 21-00